Numer referencyjny
109819/2019

PRODUCTION PLANNING ASSISTANT

Oferta ważna do
2019-12-09
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Rascal Industry
Produkcja odzieży dla firm i uczelni

OTWIERAMY REKRUTACJĘ NA STANOWISKO PRODUCTION PLANNING ASSISTANT!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Planowania Produkcji. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie zawodowe - wystarczy otwarty umysł oraz chęć nauki! Szczególnie polecamy osobom, które w pracy stawiają na dokładność, terminowość i kontakt z ludźmi.

➡️ O NAS:

Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą najwyższej jakości odzieży dla firm i organizacji. Mamy na swoim koncie tysiące zrealizowanych zleceń dla uczelni i firm z całej Europy. W ciągu ostatniego roku urośliśmy ponad dwukrotnie!

Pracujemy w biurze w samym centrum Warszawy - al. Jerozolimskie 55. Dynamicznie rośniemy rok do roku, mamy ambitne plany dalszej ekspansji polskiej i zagranicznej - szukamy więc kolejnych osób, które do nas dołączą i przyczynią się do rozwoju firmy!

???? Co oferujemy?

  • Umowę o pracę, zlecenie lub kontakt B2B
  • Pracę w rozwijającej się firmie, ciągle poszerzającej swoją ofertę produktów i bazę dostawców
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, komputer)
  • Realny wpływ na rozwój firmy i jakość świadczonych usług
  • Biuro w samym centrum Warszawy - al. Jerozolimskie 55

???? Co będziesz u nas robić?

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało m.in.:

  • Bieżący kontakt z dostawcami i kontrola terminowości dostaw
  • Obsługa dokumentów magazynowych i wysyłek
  • Wyszukiwanie nowych dostawców
  • Dbanie o poprawność zleceń produkcyjnych
  • Zamawianie materiałów operacyjnych i marketingowych

???? Jesteś dla nas idealnym kandydatem/kandydatką, jeżeli:

  • Jesteś osobą zorganizowaną, dokładną, poszukującą pracy na pełen etat
  • Umiesz pracować zespołowo i dzielić się wiedzą
  • Potrafisz działać samodzielnie
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim
  • Lubisz klimaty start-up’owe oraz dobrze czujesz się pracując w małych zespołach