Numer referencyjny
109805/2019

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Oferta ważna do
2019-12-19
Branża
Internet/E-commerce
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Estetino Sp. z o.o.
Estetino.pl jest sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą obuwia, odzieży oraz galanterii damskiej. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby do naszego teamu. Może akurat będziesz to Ty? Płatny staż w sklepie internetowym Miejsce pracy: Warszawa Dołącz do Nas, jeśli: • lubisz pracować z innymi ludźmi • kochasz buty i interesujesz się modą • studiujesz lub dysponujesz wolnym czasem (możemy dostosować godziny pracy do Ciebie) • chcesz zdobywać wiedzę i doświadczenie w dziedzinie eCommerce • chcesz zobaczyć jak „od kuchni” działa sklep internetowy • chcesz nauczyć się podstaw sprzedaży w branże eCommerce • szukasz ciekawej pracy i stawiasz na rozwój osobisty Nasze wymagania: • łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami • komunikatywność • umiejętność pracy w zespole • otwartość i chęć uczenia się • rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań Dodatkowymi atutami będą: • płynne poruszanie się w mediach społecznościowych • znajomość programów do obróbki zdjęć i grafik • umiejętność fotografowania Oferujemy: • ruchome godziny pracy • możliwość rozwoju zawodowego • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w branży modowej • możliwość zdobycia wiedzy w wielu aspektach eCommerce • pracę w profesjonalnym, zgranym zespole i miłej atmosferze • ruchome godziny pracy • pyszną kawę ☺ Jeśli spodobała Ci się nasza oferta i chcesz rozpocząć u nas staż prześlij swoje CV na: biuro@estetino.pl

Estetino.pl jest sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą obuwia, odzieży oraz galanterii damskiej. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby do naszego teamu. Może akurat będziesz to Ty?

Praca: Specjalista ds. Obsługi klienta w sklepie internetowym

Miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do Nas, jeśli:

• lubisz pracować z innymi ludźmi

• kochasz buty i interesujesz się modą

• studiujesz zaocznie

• chcesz zdobywać wiedzę i doświadczenie w dziedzinie eCommerce

• chcesz zobaczyć jak „od kuchni” działa sklep internetowy

• chcesz nauczyć się podstaw sprzedaży w branże eCommerce

• szukasz ciekawej pracy i stawiasz na rozwój osobisty

Nasze wymagania:

• łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami

• komunikatywność

• umiejętność pracy w zespole

• otwartość i chęć uczenia się

• rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań

Dodatkowymi atutami będą:

• znajomość programów do obróbki zdjęć i grafik

• umiejętność fotografowania

Oferujemy:

• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w branży modowej

• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wiedzy w wielu aspektach eCommerce

• pracę w profesjonalnym, zgranym zespole i miłej atmosferze

Jeśli spodobała Ci się nasza oferta i chcesz rozpocząć u nas staż prześlij swoje CV na: biuro@estetino.pl

Wymagania

Zadania

  • praca przy komputerze, obróbka zdjęć, wprowadzanie produktów do sprzedaży, kontakt mailowy i telefoniczny z klientem