Numer referencyjny
MD/Staż/Researcher

STAŻ DLA RESEARCHERA W BNP PARIBAS (kopia z dnia 2019-11-15)

Oferta ważna do
2019-12-15
Wysokość wynagrodzenia
2500-3000
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Architektura informacji i badania użyteczności nowych technologii

Pracodawca

Mobee Dick
Mobee Dick to firma projektowo-badawcza. Szczególnie wyspecjalizowana w badaniach, projektowaniu produktów i usług internetowych, budowaniu strategii produktowych, wdrażaniu procesów produktowych w organizacjach i konsultingu w doborze efektywnych narzędzi w procesach transformacji cyfrowej firm.

Dla naszego klienta BNP Paribas poszukujemy stażystki/stażysty Researchera do pracy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy przy projekcie Akademia UX. Oferujemy 3-miesięczny płatny staż dla studentów i absolwentów kierunku UX Design. Jeśli poznawanie użytkowników i ich potrzeb to Twoja pasja, to szukamy właśnie Ciebie !

O Akademii UX

Celem Akademii UX w BNP Paribas jest, aby dobry UX stał się podstawą wszystkich działań banku. Akademia oferuje coś zupełnie nowego na rynku – stały dostęp wszystkich jednostek banku do dobrze zrealizowanych badań, prototypów aplikacji lub usług. Chcemy przy okazji tworzyć standardy i możliwości rozwoju w środowisku UX w Polsce – każda osoba, która będzie uczestniczyła w naszym programie będzie mogła pochwalić się doświadczeniem pracy w dużej organizacji, przy prawdziwych projektach.

O Mobee Dick

Mobee Dick to firma projektowo-badawcza, która razem ze swoimi Klientami buduje rozwiązania wspierające procesy cyfrowej transformacji. Zapewnia interdyscyplinarne zespoły projektowe pracujące w siedzibach jej Klientów i wykorzystując iteracyjne metodyki Design Thinking, dostarcza biznesowi wymiernych korzyści i ułatwia proces cyfrowej transformacji.

Jeśli spełniasz te oczekiwania, chcesz pracować w fajnym miejscu i rozwijać swoje kompetencje, wyślij CV i kilka słów o sobie na: careers@mobeedick.com.

Wymagania

  • Zainteresowanie tematyką badań z użytkownikami, user experience, user centered design i wiązanie z nimi swojej kariery zawodowej
  • Wnikliwość oraz odwaga do zadawania trudnych pytań
  • Umiejętność prezentowania i argumentowania wyników swojej pracy
  • Zapał, zaangażowanie i chęć do nauki
  • Myślenie analityczne
  • Samodzielność
  • Dostępność od Stycznia 2020

Zadania

  • Realizowanie projektów wewnętrznych dla banku BNP Paribas
  • Dobór metod badawczych do oczekiwanych celów biznesowych
  • Dogłębna analiza wyników badań i danych zastanych
  • Umiejętność tworzenia segmentacji behawioralnych i person
  • Zbieranie i weryfikowanie wymagań biznesowych
  • Odkrywanie i analiza potrzeb użytkowników