Numer referencyjny
109773/2019

Stażysta w Zespole Kreacji Dział Marketingu

Oferta ważna do
2019-12-15
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Preferowane kierunki
Coaching

Pracodawca

Komputronik
Jesteśmy stabilną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Od ponad dwóch dekad sprawnie i elastycznie świadczymy usługi i dostarczamy naszym klientom produkty z 9 kategorii: Elektronika, Telewizory i RTV, AGD, Dom, Ogród, Dziecko, Zdrowie i Uroda, Motoryzacja, Hobby. Stawiamy na najwyższą jakość relacji, opierających się o sprawną komunikację i rozumienie potrzeb. Zarówno jako pracodawca, dystrybutor, usługodawca czy producent - we wszystkich aspektach naszej działalności - kładziemy nacisk na innowacyjność, wdrażając nowatorskie narzędzia i rozwiązania. U nas znajdą miejsce ludzie z potencjałem, energią i zapałem. Poszukujemy osób kreatywnych i przedsiębiorczych, które wierzą we własne siły i konsekwentnie dążą do celu. Pokaż nam swoje mocne strony i swoje możliwości. Sprawdź je w praktyce pod okiem doświadczonych specjalistów.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU?

• Płatny staż, na którym masz możliwość współpracy ze specjalistami w swojej dziedzinie

• Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, polskiej i cenionej na rynku firmie

• Elastyczne podejście do godzin w jakich pracujesz • Dowóz pracowników do Centrali firmy z pętli Górczyn i Junikowo

• Komfortowy Chillout Room dla każdego

• Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje aktualne CV za pomocą linku:

Wymagania

  • Przede wszystkim zaangażowania i motywacji do pracy
  • Komunikatywności i zorientowania na szukanie rozwiązań
  • Pasji i chęci do rozwijania wiedzy z projektowania graficznego i znajomości oprogramowania
  • Znajomości programu Adobe Photoshop
  • Mile widziana znajomość programów Adobe InDesign i Illustrator

Zadania

  • Wspieranie pracy zespołu grafików w Dziale Marketingu
  • Praca z plikami graficznymi m.in. przekładanie projektów na inne formaty i media
  • Obróbka zdjęć (korekta, czyszczenie i szparowanie)
  • Pomoc przy realizacji bieżących zadań