Numer referencyjny
109739/2019

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM/ WOLONTARIUSZKĄ 19. MFF WATCH DOCS!

Oferta ważna do
2019-11-08
Wysokość wynagrodzenia
0
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Zuzanna Połynko
Adres e-mail
watchdocsiff@gmail.com
Telefon
603 131 563

Plik załącznika

Pracodawca

Helsińska Fundacja Praw Człowieka
ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM/ WOLONTARIUSZKĄ 19. MFF WATCH DOCS! Rozpoczynamy nabór wolontariuszek i wolontariuszy do 19. edycji MFF WATCH DOCS, który odbędzie się w Warszawie w dniach 5-12 grudnia 2019 roku. Aby zostać wolontariuszem/wolontariuszką, zapoznaj się z poniższymi informacjami i wypełnij formularz zgłoszeniowy formularz zgłoszeniowy - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe37tpvaESfDDmf63AOj5198K0ou3HeFSyIYCj47lx4d5430Q/viewform Na Twoje zgłoszenie czekamy do 3 listopada do godziny 23:59. Kolejnym krokiem będzie ogłoszenie wyników rekrutacji. Wiadomość wyślemy do Ciebie najpóźniej 14 listopada. ZADANIA: OBSŁUGA SAL PROJEKCYJNYCH - Trudno oderwać Ci się od ekranu? Lubisz przebywać w kinie? Tu będzie Ci dobrze! OBSŁUGA STANOWISK INFORMACYJNYCH - Lubisz kontakt z ludźmi? Możesz godzinami opowiadać o filmach? To miejsce dla Ciebie! OPIEKA NAD GOŚĆMI - Znasz Warszawę i chętnie oprowadzasz po niej znajomych? Rozmowy po angielsku nie są Ci obce? Świetnie się tu sprawdzisz! DOKUMENTACJA ZDJĘCIOWA -Robisz zdjęcia i jesteś w tym dobry/dobra? Możesz nam pomóc także w ten sposób! Jeżeli jesteś zainteresowany/a taką formą współpracy w formularzu zgłoszeniowym wypełnij pytanie dotyczące doświadczenia w tym obszarze oraz dołącz link do swoich prac (np. Instagram). CO ZYSKUJESZ? -możliwość udziału w organizacji dużego wydarzenia kulturalnego -cenne doświadczenie -możliwość spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach – kto wie, może znajdziesz przyjaciela! -możliwość poznania twórców filmów dokumentalnych -ciekawie spędzony czas -możliwość odbycia praktyk studenckich i otrzymania zaświadczenia o wolontariacie CZEGO OCZEKUJEMY? -poświęcenia w trakcie festiwalu wolontariatowi co najmniej 16 godzin -przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego (szczególnie w przypadku chęci opieki nad gośćmi z zagranicy) -odpowiedzialności za powierzone zadania -ukończonych 18 lat. INFORMACJE O PRAKTYKACH Podczas Festiwalu WATCH DOCS istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach wolontariatu. Należy zgłosić chęć ich odbycia w uwagach na samym dole formularza zgłoszeniowego. Więcej informacji o wolontariacie znajdziecie na: www.watchdocs.pl

Rozpoczynamy nabór wolontariuszek i wolontariuszy do 19. edycji MFF WATCH DOCS, który odbędzie się w Warszawie w dniach 5-12 grudnia 2019 roku.
Aby zostać wolontariuszem/wolontariuszką, zapoznaj się z poniższymi informacjami i wypełnij formularz zgłoszeniowy formularz zgłoszeniowy - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe37tpvaESfDDmf63AOj5198K0ou3HeFSyIYCj47lx4d5430Q/viewform

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 3 listopada do godziny 23:59.

Kolejnym krokiem będzie ogłoszenie wyników rekrutacji. Wiadomość wyślemy do Ciebie najpóźniej 14 listopada.

CO ZYSKUJESZ?

-możliwość udziału w organizacji dużego wydarzenia kulturalnego
-cenne doświadczenie
-możliwość spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach - kto wie, może znajdziesz przyjaciela!
-możliwość poznania twórców filmów dokumentalnych
-ciekawie spędzony czas
-możliwość odbycia praktyk studenckich i otrzymania zaświadczenia o wolontariacie

INFORMACJE O PRAKTYKACH
Podczas Festiwalu WATCH DOCS istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach wolontariatu. Należy zgłosić chęć ich odbycia w uwagach na samym dole formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji o wolontariacie znajdziecie na: www.watchdocs.pl

Wymagania

  • Poświęcenie w trakcie festiwalu wolontariatowi co najmniej 16 godzin
  • Przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego (szczególnie w przypadku chęci opieki nad gośćmi z zagranicy)
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Ukończonych 18 lat

Zadania

  • OBSŁUGA SAL PROJEKCYJNYCH - Trudno oderwać Ci się od ekranu? Lubisz przebywać w kinie? Tu będzie Ci dobrze!
  • OBSŁUGA STANOWISK INFORMACYJNYCH - Lubisz kontakt z ludźmi? Możesz godzinami opowiadać o filmach? To miejsce dla Ciebie!
  • OPIEKA NAD GOŚĆMI - Znasz Warszawę i chętnie oprowadzasz po niej znajomych? Rozmowy po angielsku nie są Ci obce? Świetnie się tu sprawdzisz!
  • DOKUMENTACJA ZDJĘCIOWA -Robisz zdjęcia i jesteś w tym dobry/dobra? Możesz nam pomóc także w ten sposób! Jeżeli jesteś zainteresowany/a taką formą współpracy w formularzu zgłoszeniowym wypełnij pytanie dotyczące doświadczenia w tym obszarze oraz dołącz link do swoich prac (np. Instagram).