Numer referencyjny
109737/2019

ANIMATOR / ANIMATORKA

Oferta ważna do
2019-11-15
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
WARSZAWA, WROCŁAW
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

TOMASZ ZYBALA
Sale Zabaw Fikołki zapraszają do zabawy dzieci do 11 lat do 150 cm wzrostu. Z myślą o nich powstały miejsca, które łączą rozrywkę, warsztaty ogólnorozwojowe, edukacyjne i hobbystyczne. Zapewniamy opiekę profesjonalnych animatorów i doświadczonych prowadzących zajęcia, którzy zadbają o bezpieczną i kreatywną zabawę. Fikołki posiadają rozbudowane konstrukcje zabawowe wyposażone m.in. w labirynt z przeszkodami, kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolkę, basen z piłkami. Do dyspozycji dzieci są ścianki wspinaczkowe z licznymi trasami oraz wydzielone kąciki malucha dla najmłodszych gości. Strefa rodziców znajduje się w kawiarni z dostępem do WiFi i rozbudowaną ofertą gastronomiczną Jubilaci mogą zorganizować w Fikołkach niezapomnianą imprezę urodzinową z wybranymi przez nich atrakcjami, np. pokazem magika, spersonalizowaną piniatą, dowolnym wystrojem sali urodzinowej, wyjątkowym tortem czy ciekawymi konkursami. Obiekty są wyposażone w sale urodzinowe oraz tematyczne. Dzieci chętnie wybierają urodziny kulinarne w specjalnie do tego przygotowanej kuchni lub urodziny małego naukowca w sali eksperymentów. Powierzchnia Fikołków sprawdza się także idealnie pod imprezy firmowe, takie jak Mikołajki, Dzień Dziecka, Bal Karnawałowy oraz rodzinne integracje organizowane przez pracodawców. Oferta Fikołków: imprezy urodzinowe; imprezy firmowe i integracje rodzinne z możliwością wynajmu na wyłączność; warsztaty tematyczne (m.in. kulinarne, plastyczne, robotyka i LEGO, małego chemika); zajęcia ogólnorozwojowe (m.in. Gordonki, zajęcia sensoryczne, Fantastyczny Świat Malucha i Starszaka); miejsce nagrań spotów reklamowych i filmów, konferencji prasowych, spotkań autorskich; współpraca z producentami zabawek i akcesoriów; karnety dla grup szkolnych i przedszkolnych oraz zajęcia edukacyjne z podstawą programową.

Do obowiązków animatora należy:

- dbanie o bezpieczeństwo bawiących się dzieci,

- animowanie zabaw dla dzieci, w tym na imprezach urodzinowych,

- wsparcie recepcji w zakresie informowania o ofercie urodzinowej i warsztatach tematycznych,

- koordynacja imprez urodzinowych,

- pomoc w prowadzeniu warsztatów plastycznych,

- udział w wydarzeniach (typu Dzień Dziecka, Mikołajki, Bal Karnawałowy, Andrzejki, itp.),

Wymagania

  • - doświadczenia w pracy z dziećmi (np. opieka nad rodzeństwem lub innymi dziećmi),

Zadania

  • - animowanie zabaw dla dzieci, w tym na imprezach urodzinowych,