Numer referencyjny
109734/2019

Praca stała lu dorywcza dla psychologa

Oferta ważna do
2019-11-14
Wysokość wynagrodzenia
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
Ustroń
Preferowane kierunki
Przygotowanie pedagogiczne

Opiekun
Janusz Morawiec
fundacja@fasfundacja.pl

Plik załącznika

Pracodawca

Fundacja Fascynujący Świat Dziecka
Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i poczucia powołania do pomocy innym. Codziennie realizujemy naszą misję w szczególności w pomocy chorym na FAS/FASD poprzez trafną diagnozę i skuteczną terapię. Wierzymy, że każdy człowiek (szczególnie dzieci) zasługują na godne życie. Cały czas doskonalimy swoje umiejętności i wiedzę. Metodologia, którą się posługujemy została sprowadzona z University of Washington w Seattle, USA, gdzie uczyliśmy się pod okiem prekursora w diagnostyce FAS – dr Susan J. (Astley) Hemingway. Nasz zespół to terapeuci, lekarze, specjaliści, psycholodzy i logopedzi, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe wsparcie dla potrzebujących.

Praca dla psychologa. Fundacja Fascynujący Świat Dziecka w szczególności diagnozuje i prowadzi terapię dzieci chorych na FAS/FASD. Ponadto mamy wielu pacjentów z Autyzmem, Zespołem Aspergera i  innymi zaburzeniami.

Oferujemy pracę w bardzo dobrze rozwijającej się fundacji, która jest już rozpoznawana na arenie międzynarodowej. Wspólnie chcemy zmieniać świat na lepsze i dążyć do poprawy jakości życia chorych dzieci i ich rodzin.

• Wykształcenie wyższe psychologiczne
  • Gotowość ukończenia wymaganych kursów lub szkoleń
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie
  • Posiadanie przygotowania pedagogicznego

Zadania

• Pracę w prężnie rozwijającej się ogólnopolskiej fundacji.
Oferta utraciła ważność.