Numer referencyjny
DBB/Student

Asystent ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Oferta ważna do
2019-10-29
Branża
Bankowość i usługi finansowe
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Bank Millennium
Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Oferujemy:

• stałe wynagrodzenie,

• umowę o pracę,

• grafik dopasowany do Twoich potrzeb,

• lokalizacja tuż obok Pola Mokotowskiego,

• dofinansowanie hobby,

• prywatną opiekę medyczną,

• kartę Multisport lub vouchery do kina,

• koleżeńską atmosferę,

• wsparcie mentora,

• realne perspektywy rozwoju,

• pakiet szkoleń,

• usługi Banku na preferencyjnych zasadach.

Aplikuj na: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/oferty-pracy/wyslij-swoje-cv?id=1291.

W formularzu wpisz numer referencyjny: DBB/Student.

Wymagania

  • Szukamy osób, które lubią kontakt z ludźmi. Takich, które nie boją się wyzwań i są entuzjastycznie nastawione do świata :)

Zadania

  • Twoje wyzwania:
  • Każdy dzień będzie inny, bo różni są ludzie, z którymi się zetkniesz. Będziesz dbać o relacje z naszymi Klientami, indywidualnie podchodząc do każdego z nich oraz pracując z najwyższymi standardami obsługi. Zdobędziesz szeroką wiedzę w zakresie procesów, sprzedaży produktów i usług bankowych. Staniesz się głosem #BankuMillennium, ponieważ to Ciebie usłyszą nasi Klienci.