Numer referencyjny
109704/2019

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Oferta ważna do
2019-11-06
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

HIRE PARTNER
Hire Partner jest firmą doradczą oferującą najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji pracowniczej. Ponad wszystko cenimy: Entuzjazm – Sami jesteśmy entuzjastami i wiemy, jak bardzo pomaga to w osiąganiu najlepszych rezultatów, dlatego pozytywna energia i zaangażowanie są u nas zawsze mile widziane. Pasję – Kochamy to co robimy. Wierzymy, że jeśli angażujemy się w coś, co nas pasjonuje efekty naszej pracy są znacznie łatwiejsze do osiągnięcia. Znacznie większa jest również satysfakcja z odnoszonych sukcesów. Profesjonalizm – Bycie profesjonalistą, to nie tylko posiadanie wiedzy eksperckiej. To także prawidłowa postawa, która determinuje osiąganie sukcesów i umożliwia ciągły rozwój. Stawiamy na takich ludzi wierząc, że będąc częścią takiej społeczności wszyscy mamy szanse rozwijać się znacznie szybciej. Poza tym – Praca z profesjonalistami to sama przyjemność, prawda? Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu oraz zaangażowania a obszar Doradztwa Personalnego i Rekrutacji to dla Ciebie interesująca ścieżka rozwoju zawodowego, przy czym wysoko cenisz sobie pracę w zgranym zespole profesjonalistów chętnych do dzielenia się swoją wiedzą – DOŁĄCZ DO NAS!

Dołączając do naszego zespołu jako Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji będziesz odpowiedzialny/a za realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, aktywne poszukiwanie kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, utrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami w kontekście realizowanych projektów oraz bieżące doradztwo dla klientów i kandydatów.

Wymagania

  • Chęć intensywnego rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze rekrutacji i selekcji
  • Pierwsze doświadczenia w pracy jako researcher/konsultant w firmie doradztwa personalnego lub w obszarze obsługi klienta – mile widziane
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i tworzenia sieci kontaktów
  • Aktualny status studenta
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zadania

  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Utrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami w kontekście realizowanych projektów
  • Bieżące doradztwo dla klientów i kandydatów