Numer referencyjny
1

Kontroler jakości

Oferta ważna do
2019-11-06
Wysokość wynagrodzenia
2000-3000
Branża
Produkcja/Przemysł
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. śląskie
Miasto
Sosnowiec
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Joanna Targońska
Adres e-mail
joanna.targonska@exactsystems.pl
Telefon
725255709

Pracodawca

Exact Systems S.A.
Nasza Firma Exact Systems istnieje na rynku od 2004 r. Obecnie jesteśmy czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części, komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Głównymi odbiorcami naszych usług są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Zatrudniamy 5,5 tysiąca pracowników w 14 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy -kontrolerów jakości -operatorów produkcji -operatorów wózków widłowych -operatorów wózków ciągnikowych Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne stawki godzinowe oraz wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, ubezpieczenie NNW, realną możliwość rozwoju (większość naszej kadry zarządzającej zaczynała w naszej firmie jako kontrolerzy jakości), opiekę leaderów i koordynatorów, przyjazną atmosferę pracy. Nie wymagamy doświadczenia. Możesz zdobyć je u nas!

Poszukujemy kontrolera jakości do zakładu zajmującego się produkcją łożysk.

Może to Ty?

Twoim zadaniem będzie wizualna kontrola jakości wałków lub pierścieni do łożysk samochodowych. Jest to praca głównie siedząca, lekka. Nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia kierunkowego, wszystkiego uczymy od podstaw! Praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku, z możliwością nadgodzin w weekendy.

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia kierunkowego

Zadania

  • Kontrola jakości, raportowanie działań