Numer referencyjny
109685/2019

Poszukujemy osoby do pracy w Recepcji kancelarii prawnej

Oferta ważna do
2019-11-01
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

Wardyński i Wspólnicy sp.k.
Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, założona w 1988 roku, jest jedną z największych niezależnych kancelarii prawnych w Polsce. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Angażujemy się w budowę obywatelskiego państwa prawa. Bierzemy udział w projektach non profit i działaniach pro bono. Nasi prawnicy są aktywnymi członkami polskich i międzynarodowych organizacji prawniczych, dzięki czemu mają dostęp do światowego know-how i rozwijają sieć kontaktów z najlepszymi prawnikami i kancelariami na świecie, z czego korzystają później nasi klienci. Czerpiemy z najlepszych światowych wzorców w zakresie zarządzania firmą prawniczą. Stale doskonalimy działalność operacyjną firmy – z korzyścią dla klientów. Posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001-2015 w zakresie świadczenia usług prawnych. Cieszymy się opinią przyjaznego pracodawcy. Nasi prawnicy mogą się rozwijać zawodowo, biznesowo i społecznie, co gwarantują im m.in. programy szkoleniowe z zakresu prawa i umiejętności menedżerskich. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem portalu dla prawników i przedsiębiorców (www.codozasady.pl), firmowego Rocznika, bloga prawa nowych technologii (www.newtech.law) oraz licznych publikacji i opracowań. Obecnie w firmie jest ponad 100 prawników prowadzących obsługę klientów w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, czeskim, włoskim i koreańskim. Mamy biura w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Oferujemy bardzo dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole a także możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wypełnienia formularza online ( https://www.wardynski.com.pl/kariera/formularz-aplikacji/?appl=nonlegal)  oraz załączenia CV i listu motywacyjnego.

Wymagania

  • • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( warunek konieczny)
  • • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów
  • • Gotowość do pracy 2- 3 dni w tygodniu w zależności od ustalonego grafiku
  • • Umiejętność pracy w zespole
  • • Odpowiedzialność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • • Pogodne usposobienie i energia w działaniu
  • • Znajomość obsługi komputera w środowisku MS Office (Word, Excel)
  • • Atutem będzie doświadczenie pracy w recepcji w firmie międzynarodowej lub na stanowisku administracyjnym
  • • Status studenta studiów dziennych lub zaocznych

Zadania

  • • Obsługa telefoniczna recepcji kancelarii: odbieranie i łączenie rozmów od klientów, przekazywanie dokładnych informacji ustnych i pisemnych
  • • Obsługa spotkań w salach konferencyjnych: przygotowanie sali konferencyjnych, zarządzaniem kalendarzem rezerwacji, obsługa gości
  • • Rejestracja dokumentów w systemie oraz współpraca z firmami kurierskimi
  • • Dbałość o wizerunek kancelarii