Numer referencyjny
staż

Staż/ Praktyka odpłatna w dziale handlowym

Oferta ważna do
2019-10-26
Wysokość wynagrodzenia
1000 netto
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż

Pracodawca

MONIKA NILEPIUK
Personika Doradztwo Personalne to firma założona w 2003 roku. Od 16 lat wyszukujemy najlepszych specjalistów dla firm z całej Polski. Wyróżniają nas umiejętność wyszukania i dotarcia do najlepszych na rynku pracy specjalistów zarówno tych, którzy szukają pracy jak też tych, którzy aktywnie jej nie poszukują oraz umiejętność dokonywania profesjonalnej oceny predyspozycji kandydatów do funkcji, którą mają pełnić w nowej pracy

Poszukuję osoby zainteresowanej odbyciem płatnego stażu w dziale handlowym doradztwa personalnego. Staż odbywać się będzie od poniedziałku do piątku 5 godzin dziennie w siedzibie firmy w Jabłonnie.

Zapewniamy zapoznanie się z zawodem rekrutera i specjalisty ds. sprzedaży w firmie doradztwa personalnego.

Wymagania

  • student studiów zaocznych

Zadania

  • Zapoznanie się z praktyczną stroną zawodu rekrutera