Numer referencyjny

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny to niepubliczna uczelnia akademicka prowadząca działalność badawczą oraz oferująca studia o profilu praktycznym i akademickim w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach. Uczelnia należy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, a jej pracownicy mają realny wpływ na rozwój wielu dziedzin nauki. Wyniki prowadzonych przez nich badań znajdują zastosowanie w różnych obszarach gospodarki i życia społecznego. Na uczelni działa kilkanaście jednostek badawczych prowadzących interdyscyplinarne projekty. Zespół Uniwersytetu SWPS tworzy ponad 700 osób – pracowników akademickich i pionu biznesowo-organizacyjnego. Uczelnia jest atrakcyjnym miejscem rozwoju zawodowego, zapewnia system atrakcyjnych benefitów pracowniczych. Tworzymy zróżnicowane i współdziałające środowisko profesjonalistów ceniących pracę na rzecz studentów, tworzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie. Pracownikami i współpracownikami uczelni są wybitni naukowcy, odnoszący sukcesy praktycy, artyści i przedstawiciele świata mediów. W związku z dynamicznym rozwojem uczelni poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

STENOTYPISTA/KA OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Miejsce pracy: WARSZAWA

Oferujemy:

pracę w oparciu o umowę zlecenie na semestr bądź rok akademicki;

możliwość pracy w przyjaznej i partnerskiej atmosferze.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje należy przesyłać za pośrednictwem systemu eRecruiter – Link do formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2a91a4b0110e4448bced56d1b90adaa2

Wymagania

• umiejętności szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze; biegłej znajomości języka polskiego w mowie i w piśmie (poprawności ortograficznej i stylistycznej); życzliwości i empatii; gotowości do pracy w tygodniu i w weekendy (zgodnie z planem zajęć studentki/studenta); doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnością – mile widziane; znajomość języka angielskiego – mile widziana; sprawności fizycznej/dobrego zdrowia.

Zadania

• wierne odtwarzanie treści przekazywanych przez prowadzącego lub inni uczestnicy zajęć sporządzanie notatek na zajęciach; wsparcie studenta podczas szkoleń i konferencji organizowanych przez Uniwersytet SWPS, wizyt w Centrum Spraw Studenckich, bibliotece, itp.
Oferta utraciła ważność.