Numer referencyjny
109659/2019

Specjalista ds. Reklamacji

Oferta ważna do
2019-10-16
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Śrem
Preferowane kierunki
Prawo

Pracodawca

Everest Finanse S.A.
EVEREST FINANSE S.A. prowadzi działalność w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Firma oferując Klientom swoje produkty zapewnia szybką oraz dogodną formę dostarczenia środków pieniężnych w gotówce i/lub w formie karty przedpłaconej. Pożyczki udzielane są osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Wszystko to przy miłej i fachowej obsłudze. Celem naszej Firmy jest zadowolenie Klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Dobrze wyposażone stanowisko pracy

• Pracę w firmie z 18-letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku

• Miłą atmosferę pracy

• Uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe (wymagane prawnicze) bądź w trakcie studiów • Lekkie pióro i doskonała znajomość języka polskiego • Bardzo dobra organizacja pracy • Mile widziane doświadczenie w obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych lub w obsłudze Klienta • Znajomość zagadnień prawnych niezbędnych przy rozpatrywaniu reklamacji będzie dodatkowym atutem

Zadania

  • • Zarządzanie procesem reklamacji wspieranym przez system informatyczny i obejmujące: o rozpatrywanie zgłoszonych reklamacji (analiza nadesłanych materiałów, rejestr oraz podejmowanie decyzji) o przygotowywanie odpowiedzi do instytucji i Klientów o prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu zgłoszonych reklamacji o współpraca z innymi działami w celu rozwiązania zgłoszonych reklamacji • Analiza reklamacji • Doskonalenie procesu reklamacji