Numer referencyjny
ST/2019

Stażysta w Kancelarii Prawnej

Oferta ważna do
2019-10-11
Wysokość wynagrodzenia
15 pln/ 1 h
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Preferowane kierunki
Prawo

Pracodawca

Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy sp.k.
KANCELARIA Drzewiecki Tomaszek jest polską kancelarią prawną o ugruntowanej pozycji na rynku, działającą od 1992 roku. Posiada znaczące doświadczenie na polu doradztwa zarówno krajowym, jak i międzynarodowym klientom jest znana z rozległej wiedzy biznesowej prawników pozwalającej zrozumieć specyfikę biznesową i sens transakcji podchodzi unikatowo i indywidualnie do każdej transakcji. Starannie dobrany, doświadczony zespół prawników przygotowanych do reprezentowania klientów we wszystkich obszarach prawa, oferuje pomoc prawną w sześciu językach. DT jest członkiem TerraLex – stowarzyszenia zrzeszającego ponad 600 wiodących firm prawniczych z całego świata oraz członkiem International Bar Association (IBA), International Trademark Association (INTA). DT od lat otrzymuje rekomendacje w rankingach krajowych dzienników Rzeczpospolita oraz Dziennika Gazeta Prawna, magazynu Forbes oraz w międzynarodowych rankingach Legal 500 oraz Chambers & Partners.

Oferujemy umowę zlecenie (praktyki płatne), możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w renomowanej Kancelarii, przyjazną atmosferę

Wymagania

  • Od kandydatów na Stażystów wymagamy statusu studenta minimum II roku prawa, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność 2-3 dni w tygodniu, znajomości języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej)

Zadania

  • Do zadań Stażysty należeć będzie m.in. wsparcie administracyjno- biurowe Kancelarii, kontakt z sądami, urzędami, pocztą, nadzór nad aktami spraw,analiza orzecznictwa, przygotowywanie prostych dokumentów prawnych