Numer referencyjny
109643/2019

Telefoniczny Doradca Klienta - Infolinia Połączeń Wychodzących (kopia z dnia 2019-09-06)

Oferta ważna do
2019-10-26
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław

Pracodawca

Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.
CCIG to wyjątkowa organizacja w branży Call i Contact Center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z kluczowymi Klientem - zarówno B2C, jak i B2B.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik- spokojnie połączysz naukę i pracę
  • gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system premiowy
  • profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
  • pracę w centrum Wrocławia
  • rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps3 itp.

Aplikuj do nas już dziś https://ccig.pl/ogloszenie/?ID=MjI1NjJfMF8yNTM4_0

Masz pytania? Zapraszamy na naszego chata, chętnie odpowiemy!
Wystarczy wejść w poniższy link:

Wymagania

  • dyspozycyjność min. 110 RBH/MC (w zakresie 8:00- 21:00)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • sumienność i odpowiedzialne podejście do pracy

Zadania

  • kontakt z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, którzy pozostawili do siebie numer telefonu na stronie internetowej
  • realizacja celów wyznaczonych przez TM
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania klientów