Numer referencyjny
109609/2019

Praca dla studenta (3-4 tyg. wrz/paź 2019) - Scanmed S.A.

Oferta ważna do
2019-10-02
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Dział HR
Adres e-mail
rekrutacja@scanmed.pl
Telefon
+48 691 808 004

Pracodawca

Dział HR
SCANMED S.A. – Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu!

Ruszamy z kolejną, 11 już, akcją informacyjną skierowaną do studentów we Wrocławiu!

Szukasz pracy? Czekamy na Ciebie! Zostań ambasadorem zdrowia w Scanmed!

Co oferujemy?

• atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość zależy od Twojego zaangażowania i możliwości czasowych na stanowisku - ambasador – 10 zł brutto/od ankiety

• umowę zlecenie na czas akcji oraz elastyczny grafik pracy

• szkolenia wprowadzające

• wsparcie w trakcie akcji

Kogo szukamy?

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

• kontakt z innymi ludźmi to dla Ciebie przyjemność

• dobrze pracuje Ci się w zespole

• chcesz zdobyć doświadczenie w wystąpieniach publicznych

Na czym polega akcja?

We wrześniu i październiku, podczas spotkań inaugurujących rok akademicki będziemy informować studentów o przychodniach studenckich oraz jak się do nich zapisać.

Jak dołączyć?

Prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@scanmed.pl w tytule wiadomości wpisując „Akcja Wrocław”.

Jeśli chcesz dowiedzieć więcej zadzwoń, tel.: 691 808 004

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Scanmed S.A. z siedzibą: ul. Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków, adres e-mail: biuro@scanmed.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@scanmed.pl lub listownie na adres siedziby wskazany powyżej. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu: rekrutacji na podstawie przepisów prawa pracy lub w przypadku umów cywilnoprawnych na Państwa wniosek w celu zawarcia umowy. Dane, których podanie nie jest obligatoryjne zgodnie z kodeksem pracy lub przepisami szczególnymi, zbieramy na podstawie Państwa zgody. Wyrażenie zgody i podanie danych w zakresie szerszym niż wynikającym z kodeksu pracy jest całkowicie dobrowolne. Będziemy przetwarzać Państwa dane także na podstawie naszego uzasadnionego interesu, którym jest obrona przed roszczeniami w związku z bieżącą rekrutacją. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania wyrażonej przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej cofnięciem), wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Macie Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli przetwarzamy Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie internetowej Scanmed S.A. scanmed.pl/o-nas/przetwarzanie-danych-osobowych.

Wymagania

Zadania

  • We wrześniu i październiku, podczas spotkań inaugurujących rok akademicki będziemy informować studentów o przychodniach studenckich oraz jak się do nich zapisać.