Numer referencyjny
109604/2019

Akquinet Polska - Bezpieczeństwo Cyfrowe - staż

Oferta ważna do
2019-09-13
Branża
IT - administracja/bezpieczeństwo
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Architektura informacji i badania użyteczności nowych technologii, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Creative Coding, Projektowanie usług, User Experience Design, User Experience Design. Architektura informacji, badania użyteczności, dostępność, cross channel communication.

Pracodawca

Akquinet Polska
Jako Akquinet Polska dostarczamy zintegrowane narzędzia IT oparte o najlepsze w swojej klasie rozwiązania takie jak SAP i OpenText. Dajemy wsparcie i pomoc specjalistów na każdym etapie projektu oraz po jego zakończeniu. Rozumiemy, że efektywność pracy przekłada się na rozwój działalności dlatego wdrażamy intuicyjne narzędzia, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb biznesowych naszych klientów.

Informacje o stażu

MIEJSCE PRACY: Poznań, ul. Tęczowa 3

TERMINY:
I edycja: sierpień/wrzesień - październik/listopad 2019 (3 miesiące), ok. 25 h/tyg
II edycja: październik- grudzień 2019 (3 miesiące)

WYNAGRODZENIE: TAK, ustalane jest podczas spotkania, w zależności od Twoich umiejętności.

Możliwość współpracy na stałe po zakończeniu stażu.

Wyślij do nas informacje o sobie w dowolnej formie, może być CV ale nie musi, odezwiemy się do 24h

Wymagania

  • zainteresowanie cyber bezpieczeństwem
  • znajomość języka angielskiego
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i rozwój własnych umiejętności

Zadania

  • analiza ryzyk biznesowych
  • wykrywanie i zapobieganie ryzykom biznesowym,
  • poznasz produkty SAP i SPLUNK