Numer referencyjny
109603/2019

Akquinet Polska - Transformacja Cyfrowa - staż

Oferta ważna do
2019-09-13
Branża
IT - programowanie
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Architektura informacji i badania użyteczności nowych technologii, Creative Coding, User Experience Design, User Experience Design. Architektura informacji, badania użyteczności, dostępność, cross channel communication., User Experience: Psychologia Projektowania

Pracodawca

Akquinet Polska
Jako Akquinet Polska dostarczamy zintegrowane narzędzia IT oparte o najlepsze w swojej klasie rozwiązania takie jak SAP i OpenText. Dajemy wsparcie i pomoc specjalistów na każdym etapie projektu oraz po jego zakończeniu. Rozumiemy, że efektywność pracy przekłada się na rozwój działalności dlatego wdrażamy intuicyjne narzędzia, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb biznesowych naszych klientów.

Jakie masz możliwości po zakończeniu stażu?

  • Uczestnik Akademii po zakończeniu stażu otrzyma CERTYFIKAT ukończenia Akademii Akquinet oraz możliwość przystąpienia do egzaminu by OpenText
  • Po pozytywnym zakończeniu stażu, możliwość dołączenia do zespołu Akquinet Polska lub jednego z naszych Partnerów (dajemy gwarancję zatrudnienia)
  • pracę na projektach krajowych i zagranicznych
  • rozwój pod okiem naszych ekspertów, opiekę mentora,
  • elastyczne godziny pracy, dostosowane do zajęć na uczelni,
  • fajny i zgrany Team nastawiony na rozwiązywanie problemów i wyzwań związanych z Transformacją Cyfrową

DLA KOGO JEST STAŻ: dla studentów, juniorów oraz osób, które interesują się informatyką lub mają za sobą pierwsze przygody w programowaniu

TERMINY i MIEJSCE PRACY
I edycja: sierpień/wrzesień - październik/listopad 2019 (3 miesiące), ok. 25 h/tyg - POZNAŃ, ul.Tęczowa 3

II edycja: październik- grudzień 2019 (3 miesiące), - POZNAŃ, ul. Tęczowa 3

WYNAGRODZENIE: TAK, ustalane jest podczas spotkania, w zależności od Twoich umiejętności

Krótki proces rekrutacji: aplikacja/rozmowa/decyzja - gwarancja odpowiedzi zwrotnej

Wyślij do nas informacje o sobie w dowolnej formie, może być CV ale nie musi, odezwiemy się do 24h

Wymagania

  • zainteresowanie informatyką, podstawy programowania,
  • podstawowa znajomość technologii: C#, .NET, PowerShell, MS SQL
  • sprawnie poruszasz się w środowisku Windows (m.in. wiesz czym różni się użytkownik domenowy od użytkownika lokalnego)

Zadania

  • digitalizacja i archiwizacja dokumetów - praca na systemie klasy OCR
  • wdrażanie produktów firmy OpenText i SAP (nie ma konieczności znajomości tych produktów)
  • przegląd wyników zadań wykonywanych przez system automatycznie
  • nadzór nad kolejkami zadań, które systemy wykonują automatycznie
  • rozwój systemów
  • planowanie, projektowanie i wdrażanie ulepszeń do działających systemów
  • budowanie nowych dodatków usprawniających pracę
  • analiza powtarzających wyjątków działania systemów i podejmowanie prób poprawy działania algorytmów