Numer referencyjny
1/2019

Staż w Fabryce Komunikacji Społecznej (kopia z dnia 2019-08-13)

Oferta ważna do
2019-08-27
Wysokość wynagrodzenia
600 netto
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Urszula Borzym
Adres e-mail
u.borzym@marketingspoleczny.pl
Telefon
+48 (22) 616 12 17 , 608639956

Pracodawca

Fabryka Komunikacji Społecznej
Fabryka Komunikacji Społecznej to firma, specjalizująca się w marketingu społecznym. Główny obszar jej działalności to badania, strategie komunikacji oraz realizacje kampanii o charakterze społecznym. Kampanie realizujemy wykorzystując narzędzia reklamowe oraz PR. Jesteśmy doświadczoną agencją specjalizującą się w komunikacji społecznej dla potrzeb różnych klientów: biznesu, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Fabryka istnieje od 2003 roku i została założona przez osoby związane z Fundacją Komunikacji Społecznej, która działa od 1998 roku. Jako wydawcy jedynego w Polsce portalu o kampaniach społecznych z całego świata www.kampaniespoleczne.pl jesteśmy na bieżąco z pomysłami i trendami w marketingu społecznym.

Proponujemy współprace z koordynatorami przy realizacji kampanii społecznych w tym pomoc w koordynacji organizacji wydarzeń takich jak konferencje prasowe (np. konfekcjonowanie materiałów, przygotowanie materiałów do wysyłki i wysyłka – poczta, kurier) , w miarę możliwości udział w organizowanych wydarzeniach , przygotowywanie ofert/wycen; porównanie ofert,  pomoc w prostych pracach księgowych i administracyjnych: np. wypełnianie umów z podwykonawcami - znajomość social mediów mile widziana (tworzenie postów, monitoring statystyk, etc).

Dodatkowym atutem będzie lekkie pióro i pisanie krótkich tekstów do mediów i do social mediów.

Gwarantujemy ciekawe projekty, ogromną wiedzę i miłą atmosferę pracy na Starej Ochocie.

Wymagania

  • komunikatywność
  • lekkie pióro
  • znajomość social mediów
  • otwartość

Zadania

  • przygotowywanie baz danych np. organizatorów konferencji,
  • research
  • wysyłanie zaproszeń/follow up
  • tworzenie postów, monitoring statystyk, etc
  • pomoc przy realizacji elemntów kampanii