Numer referencyjny
Sekretariat_HR_2019

Pracownik Sekretariatu Konferencji GBI Partners

Oferta ważna do
2019-09-04
Wysokość wynagrodzenia
300-360 netto
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław

Pracodawca

GBI Partners Sp. z o.o.
Firma GBI Partners zajmuje się organizacją profesjonalnych konferencji i szkoleń dla kadry zarządzającej z dużych i średnich firm. Nasi eksperci to praktycy, którzy potrafią w interesujący sposób dzielić się wyjątkową wiedzą oraz prezentować stosowane w swoich firmach rozwiązania. Autorskie projekty realizowane przez GBI Partners to: konferencje, seminaria i warsztaty otwarte, szkolenia wewnętrzne. Działamy w sektorach m.in: zarządzanie personelem, BHP, przemysł farmaceutyczny, produkcja i utrzymanie ruchu, zarządzanie energią i mediami, szkolenia miękkie - rozwój kompetencji menedżerskich

Aktualnie poszukujemy pracowników do obsługi sekretariatu konferencji: SKUTECZNY DZIAŁ HR W FIRMIE PRODUKCYJNEJ – PRACOWNIK 4.0  organizowanej we Wrocławiu.

OFERUJEMY:

  • pracę podczas 2 dni konferencji (18-19 września 2019 r.)
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy
ZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW:
  • asystowanie koordynatorowi konferencji i prelegentom
  • przygotowanie stanowiska sekretariatu oraz sal konferencyjnych
  • rejestracja uczestników i prelegentów wydarzenia
  • współpraca z pracownikami hotelu oraz innymi dostawcami
  • obsługa sprzętu multimedialnego (laptop, projektor multimedialny, mikrofony, pilot do zmiany slajdów)
  • nadzór nad powierzonymi materiałami / sprzętem
  • dbanie o estetykę przestrzeni konferencyjnej organizacja obiegu certyfikatów i ankiet oceniających konferencji

Wymagania

  • dyspozycyjność w dniach 18-19 września w godzinach: 7.30-18.30
  • udział w szkoleniu przeprowadzonym przez GBI Partners w dniu 17 września (godziny popołudniowe)
  • wysoka kultura osobista
  • strój biznesowy
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole