Numer referencyjny
109590/2019

Moja nowa oferta pracy

Oferta ważna do
2019-09-07
Branża
IT - programowanie
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Preferowane kierunki
Business English

Kontakt

Opiekun
Danuta Mularczyk
Adres e-mail
hr@bluesoft.net.pl
Telefon
+48 22 37 37 000

Plik załącznika

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie. Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji. www.bluesoft.com

Szukamy osoby, która wesprze dział realizujący projekty zagraniczne w organizacji i koordynacji działań operacyjnych.

To na co możesz liczyć, to:

  • Swobodna i zdrowa atmosfera pracy;
  • Brak dress code;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Długofalową współpracę;
  • Prysznic i parking dla rowerów;
  • Imprezy i inicjatywy integracyjne;
  • Szkolenia techniczne i nie tylko;
  • Wymiana wiedzy;
  • Zespół na którym zawsze możesz polegać;
  • Szybka i przyjazna rekrutacja;
  • Pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, Multisport);
  • Firmowe lekcje języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia z zaznaczeniem zgody na udział w systemie do rekrutacji. https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=02662c5d7b69467e86d690012bebe293

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i PowerPoint);
  • wysokie zdolności analityczne,
  • cierpliwość, dokładność; umiejętność rozwiązywania problemów i bardzo dobra organizacja pracy.

Zadania

  • wsparcie działu i zespołu w realizacji czynności administracyjnych związanych z prowadzonymi pracami;
  • odpowiedzialność za organizację delegacji zagranicznych i krajowych oraz ich rozliczanie;
  • wsparcie w przygotowywaniu ofert projektowych zgodnie ze specyfikacją klienta;
  • wsparcie procesu wdrażania nowych Pracowników do pracy w firmie;
  • współpraca z zespołem projektowym i innymi działami.