Numer referencyjny
109585/2019

Project Assistant & Social Media Officer

Oferta ważna do
2019-08-21
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Adam Dziedzic
Adres e-mail
info@balticcouncil.pl
Telefon
223792624

Pracodawca

Baltic Council for International Education
Baltic Council for International Education jest działającą od 2004 roku, wiodącą na rynku agencją edukacyjną z biurami w Polsce, na Łotwie, Litwie i w Estonii. Nasza działalność obejmuje pomoc w aplikacji na najlepsze, zagraniczne uczelnie, do szkół średnich oraz na zagraniczne kursy i obozy językowe. Jesteśmy także organizatorem jednych z największych targów edukacyjnych „Dni Edukacji Międzynarodowej” w krajach bałtyckich i w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu.

Baltic Council for International Education jest działającą od 2004 roku, wiodącą na rynku agencją edukacyjną z biurami w Polsce, na Łotwie, Litwie i w Estonii. Nasza działalność obejmuje pomoc w aplikacji na najlepsze, zagraniczne uczelnie, do szkół średnich oraz na zagraniczne kursy i obozy językowe. Jesteśmy także organizatorem jednych z największych targów edukacyjnych „Dni Edukacji Międzynarodowej” w krajach bałtyckich i w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu. Chcesz pomagać młodym ludziom w spełnianiu marzeń o edukacji międzynarodowej? Być może sam studiowałeś na zagranicznej uczelni i chcesz podzielić się z innymi swoim doświadczeniem? Dołącz do naszego zespołu w Warszawie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Project Assistant & Social Media Officer

Oferujemy: • pracę rozwijającej się firmie o bardzo dobrej reputacji w branży edukacyjnej • atrakcyjne wynagrodzenie • międzynarodowe środowisko pracy i młody, zgrany zespół • pracę w ciekawej branży z możliwością dalszego rozwoju • świetną lokalizację - nowoczesne biuro przy metrze Politechnika • dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin • zniżki na programy edukacyjne oferowane przez firmę dla pracowników i ich rodzin

Prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres info@balticcouncil.pl Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, Poz. 833).

Wymagania

  • • status studentki/studenta (preferowane kierunki: Komunikacja, Marketing, Public Relations) • mile widziane ukończenie uczelni zagranicznej/doświadczenie w wymianach studenckich itp. • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie • bardzo dobra znajomość programów MS Office – Excel, Word, PowerPoint • umiejętność poruszania się w social mediach; pomysły na nowe możliwości promocji naszych działań • bardzo dobra organizacja pracy, motywacja i zaangażowanie

Zadania

  • • bieżące wsparcie zespołu z zakresu administracyjno-logistycznego • promocja programów edukacyjnych zagranicznych uczelni, szkół średnich i szkół językowych • pomoc w organizacji targów edukacji międzynarodowej w Polsce, seminariów i prezentacji; koordynacja procesu rejestracji na organizowane przez nas wydarzenia, • aktualizacja i zarządzanie różnego rodzaju bazami danych; tworzenie zestawień i porównań tematycznych, • marketing i promocja – tworzenie, redagowanie i aktualizacja treści zamieszczanych przez Baltic Counci w mediach społecznościowych typu Facebook, Instagram i Twitter, • przygotowywanie i publikacja różnego rodzaju materiałów promocyjnych (broszury, informatory, konspekty)