Numer referencyjny
109582/2019

Kontroler w Wydziale Kontroli

Oferta ważna do
2019-09-06
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Co możemy Ci zaoferować?

•wdrożenie do pracy, które umożliwi Ci samodzielność

•pracę w miłej atmosferze i świetnie zgrany zespół

•dobrą lokalizację miejsca pracy - siedziba Spółki tuż przy Dworcu Zachodnim

•ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny

•dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku

•dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

•umowę o pracę

•udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 85 tys. pracowników

Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za:

•przygotowywanie rocznego planu kontroli

•przeprowadzanie kontroli wewnętrznych i czynności sprawdzających zgodnie z zakresem tematycznym i czasowym

•koordynowanie kontroli prowadzonych przez upoważnione zespoły kontrolne w PKP S.A. oraz spółkach Grupy PKP

•realizację inspirujących zadań powierzonych przez przełożonego, związanych z realizowanymi procesami Czego oczekujemy od Ciebie?

•znajomości zagadnień związanych z realizacją kontroli wewnętrznych

•gotowości i otwartości na poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji w zakresie kontroli wewnętrznej

•bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office

•dokładności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań

•systematyczności oraz umiejętności samodzielnego organizowania i priorytetyzacji przydzielonych zadań

•umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych niezbędnych do terminowej i adekwatnej realizacji powierzonych zadań