Numer referencyjny
109580/2019

Content marketing / komunikacja i PR

Oferta ważna do
2019-08-19
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Joanna Pawłowska
Adres e-mail
joanna@kidos.pl
Telefon
+48606854278

Plik załącznika

Pracodawca

Kidos
Marketplace zajęć dla dzieci. Nowoczesna wyszukiwarka z systemem płatności i zarządzania rezerwacjami.

Masz doświadczenie w pisaniu tekstów zgodnie z zasadami SEO?

Jesteś kreatywny i masz lekkie pióro?

Jesteś komunikatywny i współpracowałeś z mediami?

Chcesz uczestniczyć w tworzeniu kampanii PR?

Mile widziane doświadczenie w agencji reklamowej

Wymagania

  • komunikatywność
  • minimum półroczne doświadczenie w makertingu / PR
  • nakierowanie na osiągnięcie celu

Zadania

  • Tworzenie treści na potrzeby komunikacji z klientem
  • Wsparcie w bieżących pracach projektowych w obszarze PR i uczestnictwo w codziennych zadaniach
  • Współpraca z influencerami