Numer referencyjny
1

Dietetyk - Psychodietetyk (wolontariat)

Oferta ważna do
2019-09-04
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Bezpłatny staż
Region
woj. śląskie
Miasto
Katowice

Pracodawca

Stowarzyszenie Onkologiczne Pozytywka
Stowarzyszenie Onkologiczne Pozytywka jest organizacją pozarządową, celem jest pomoc osobom chorym na raka, niezależnie od wieku i płci. Wspieramy również osoby wspierające chorych oraz osoby zagrożone chorobą nowotworową. Nasza działalność opiera się (między innymi) na pomocy specjalistów. Chcielibyśmy, aby do zespołu dołączył dietetyk lub psychodietetyk. Poszukujemy chętnego Wolontariusza, który chciałby poprowadzić wykłady, warsztaty oraz służyć wiedzą podczas spotkań indywidualnych. Oferujemy: · możliwość wykorzystania wiedzy w praktyce; · zdobycie doświadczenia zawodowego; · pracę w zgranym zespole z pasją; · możliwość poznania specyfiki III sektora; · nawiązanie nowych znajomości; · umowę wolontariacką (lub zaświadczenie). Wszyscy chętni mogą skontaktować się ze Stowarzyszeniem telefonicznie: 537-222-601 lub e-mailowo: monikasmiech.pozytywka@gmail.com

Celem naszego stowarzyszenia jest wieloprofilowa pomoc osobom (niezależnie od wieku i płci) chorym na raka, osobom wspierającym oraz osobom zagrożonym chorobą nowotworową.

Chcielibyśmy, aby do zespołu dołączył dietetyk lub psychodietetyk.

Poszukujemy chętnego Wolontariusza, który chciałby poprowadzić wykłady, warsztaty oraz służyć wiedzą podczas spotkań indywidualnych.

Wymagania

  • Student 5 roku, absolwent

Zadania

  • możliwość wykorzystania wiedzy w praktyce; zdobycie doświadczenia zawodowego; pracę w zgranym zespole z pasją; możliwość poznania specyfiki III sektora; nawiązanie nowych znajomości; umowę wolontariacką (lub zaświadczenie).