Numer referencyjny
109567/2019

Asystentka/ Recepcjonistka

Oferta ważna do
2019-08-31
Branża
Uroda/Rekreacja/Zdrowie
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki
Psychologia

Kontakt

Opiekun
Iwona Ring
Adres e-mail
ego@ego-psychologia.pl
Telefon
502 178 774

Pracodawca

Pracownia Psychologiczna Ego
Pracownia Psychologiczna Ego oferuje kompleksową pomoc psychologiczną i psychoterapię dla dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin i par. Prowadzimy terapię pedagogiczną, logopedyczną i integracji sensorycznej. Działamy na terenie Warszawy od 2001 roku.

Praca biurowa w recepcji Pracowni Psychologicznej Ego działającej na warszawskiej Pradze Południe od 2001 roku. Praca  dla studenta, w zespole psychologów, terapeutów.

Wymagania

  • Praca dla studenta psychologii lub kierunków pokrewnych. Oczekujemy gotowości do pracy 2-4 dni w tygodniu w godzinach 15-20.00. Wymagana umiejętność obsługi urządzeń biurowych, znajomość programów Microsoft Office, samodzielność, umiejętności komunikacyjne.

Zadania

  • Przyjmowanie telefonów, udzielanie informacji, umawianie wizyt i rejestracja klientów, przyjmowanie pieniędzy i rozliczanie klientów (obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego), nadzór nad dokumentacją i inne prace w recepcji.