Numer referencyjny
109566/2019

Młodszy specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Oferta ważna do
2019-08-29
Wysokość wynagrodzenia
3500-4500
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Sylwia Lemieszkiewicz
Adres e-mail
sylwia.lemieszkiewicz@trustedshops.com
Telefon
509743397

Pracodawca

Trusted Shops Poland sp. z o.o.
Młodszy specjalista ds. sprzedaży telefonicznej Miejsce pracy: Warszawa ul. Skierniewicka 10a. Spotkamy się jeśli: Posiadasz pierwsze doświadczenie w sprzedaży i chcesz się uczyć sprzedawać Lubisz nowe technologie i rozmowy z ludźmi :) Otwartość, rzetelność i komunikatywność to cechy, które Cię opisują Jesteś zmotywowany U nas zajmiesz się: Telefoniczną sprzedażą produktu e-commerce skierowanego do właścicieli sklepów internetowych (brak skryptu i automatycznego wybierania) Obsługą zapytań przychodzących od Klientów Realizacją założonych planów sprzedażowych Czeka na Ciebie: Umowa o pracę i 28 dni urlopu wypoczynkowego Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne (część prowizyjna jest uzależniona od efektów pracy) Fajny zespół w międzynarodowej firmie Owoce do biura i karta Fit Profit Praca przy innowacyjnym produkcie z najnowocześniejszymi narzędziami typu SalesForce Wyjazdy do Kolonii na międzynarodowe imprezy integracyjne Biuro w centrum Warszawy, a w nim pyszna kawa :) Poznaj nas! Jest fajnie sprzedawać fajnie produkty :-) https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=x2K_VCY7u1U&app=desktop

U nas zajmiesz się:

Telefoniczną sprzedażą produktu e-commerce skierowanego do właścicieli sklepów internetowych (brak skryptu i automatycznego wybierania)

Obsługą zapytań przychodzących od Klientów

Realizacją założonych planów sprzedażowych

Wymagania

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w sprzedaży i chcesz się uczyć sprzedawać
  • Lubisz nowe technologie i rozmowy z ludźmi :)
  • Otwartość, rzetelność i komunikatywność to cechy, które Cię opisują
  • Jesteś zmotywowany

Zadania

  • Sprzedaż telefoniczna w branży e-commerce, połączenia wychodzące