Numer referencyjny
RC/WAW/07/2019

Recruitment Consultant

Oferta ważna do
2019-08-18
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

ITMAGINATION SP Z O O
POMAGAMY NASZYM KLIENTOM BYĆ INNOWACYJNYMI POPRZEZ TWORZENIE DEDYKOWANEGO OPROGRAMOWANIA, ANALIZĘ DANYCH I OUTSOURCING. Od 2008 roku pomagamy naszym globalnym klientom kreować, wytwarzać i dostarczać rozwiązania technologiczne, jak również wspieramy ich w byciu konkurencyjnymi i bardziej innowacyjnymi. Nasze działania są uwarunkowane nadrzędnym celem - naszą tożsamością, tym kim jesteśmy i jak działamy. Wierzymy, że nasz sukces jest możliwy dzięki talentom jakie posiadamy.

Co oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

- Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w regionie CE (według Deloitte Technology Fast 50)

- Niezbędne narzędzia pracy

- Atrakcyjne benefity

- Niezapomniane wyjazdy integracyjne

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Dużą samodzielność w działaniu

- Pracę w dogodnej lokalizacji

- Świeże owoce dwa razy w tygodniu

Wymagania

  • Doświadczenia w obszarze prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, socjologia, pedagogika)
  • Znajomości metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów
  • Znajomości trendów i narzędzi
  • Umiejętności nawiązywania i budowania relacji z kandydatami
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, innowacyjności w działaniu, pozytywnego nastawienia

Zadania

  • Realizację projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT do innowacyjnych projektów opartych o najnowsze technologie
  • Aktywne wyszukiwanie kandydatów
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Współpracę z managerami oraz liderami działów technicznych w zakresie bieżących potrzeb rekrutacyjnych
  • Udział w procesie zatrudnienia kandydata (podpisywanie i negocjowanie umów)
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z kandydatami
  • Tworzenie rekomendacji, redagowanie ogłoszeń, weryfikację aplikacji