Numer referencyjny
KD-111-454/19

Stażysta

Oferta ważna do
2019-08-18
Branża
Administracja państwowa
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie

Możliwość podjęcia pracy w  Wydziałach nieprocesowych KRS:
 1) wykonywanie zarządzeń referendarzy
 2) rejestracja wniosków w systemie informatycznym KRS
 3) przygotowywanie poleceń wypłaty
 4) przedstawianie referendarzom korespondencji wpływającej do spraw
 5) przygotowywanie spraw zakończonych celem przekazania do archiwum zakładowego.

Wymagania

  • ukończona co najmniej szkoła średnia ze zdaną maturą
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposzlakowana opinia
  • kandydat nie może być karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe
  • wobec kandydata nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe
  • umiejętność obsługi komputera, w tym szybkiego pisania
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania

  • protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach
  • wykonywanie zarządzeń i orzeczeń sędziego (m. in. wysyłanie wezwań, zobowiązań, odpisów postanowień
  • przedstawianie sędziemu korespondencji wpływającej do spraw
  • przygotowywanie akt spraw do sesji i posiedzeń
  • przygotowywanie poleceń wypłaty