Numer referencyjny
IS1

Nauczyciel wspomagający do kl. 0-3 (kopia z dnia 2019-07-18)

Oferta ważna do
2019-08-25
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Józefosław

Pracodawca

The International School
The International School jest niepubliczną szkołą podstawową. Celem naszej placówki jest stworzenie środowiska edukacyjnego, które stymuluje rozwój dziecka, uczy go systematycznej i wytrwałej pracy, uczy pokonywania własnych ograniczeń i gwarantuje wysokie kompetencje pedagogiczne. Zadaniem naszych wysoko wykwalifikowanych nauczycieli jest wspomaganie ucznia w poznawaniu otaczającego go świata i motywowanie go do osiągnięcia sukcesu, który mierzymy na wiele sposobów.

Niepubliczna Szkoła Międzynarodowa The International School to miejsce, w którym cenimy kreatywność i otwartość pedagogów. Naszą kadrę tworzy młody, międzynarodowy zespół nauczycieli, którzy realizują wysoki poziom kształcenia w kameralnej, serdecznej atmosferze. Jeżeli lubisz pracę w międzynarodowym środowisku i marzysz o wcielaniu własnych pomysłów, to miejsce dla Ciebie, miejsce, w którym pomagamy dzieciom nie tylko wykorzystywać nabytą wiedzę, ale również ich wyobraźnię i pomysłowość.

Oferujemy:

umowę o pracę w wymiarze 20-35 godzin dydaktycznych tygodniowo

pracę w godzinach 8:45 – 15:25

zatrudnienie od 1.09.2019

Miejsce pracy: Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School, ul. Działkowa 34, Józefosław pod Warszawą.

Kontakt: dyrektor@internationalschool.pl, tel. 696462669

Wymagania

  • Lincencjat lub tytuł magistra pedagogiki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania

  • asystent nauczyciela w klasach 0-3 w wymiarze czasu od 20 do 35 godzin tygodniowo