Numer referencyjny
109530/2019

Specjalista ds. Administracyjnych

Szczegóły

Oferta ważna do
2019-08-14
Wysokość wynagrodzenia
Nie określono
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. mazowieckie
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki

Pracodawca

Inwenta Sp. z o.o.
INWENTA Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR. Specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej na stanowiska menedżerskie oraz w projektach diagnozy i rozwoju kompetencji m.in. w oparciu o metody Assessment i Development Centre. Realizujemy również projekty szkoleniowe w obszarze szeroko pojętych kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem. Podejmujemy szereg inicjatyw i projektów związanych z rozwojem usług HR na rynku polskim.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

• Zarządzanie administracją biura

• Odpowiedzialność za obieg dokumentów

• Odpowiedzialność za przygotowywanie na czas pozwoleń, certyfikatów, zaświadczeń itp.

• Odpowiedzialność za rozliczanie kasy, fakturowanie

• Prace recepcyjne (wysyłanie poczty, przyjmowanie przesyłek, przyjmowanie gości do firmy)

• Przygotowywanie raportów oraz zestawień

• Wprowadzanie danych do bazy

• Pomoc w organizacji projektów typu AC/DC

• Wsparcie działu rekrutacji (tworzenie profili kandydatów itp.)

• Wsparcie firmy przy realizacji projektów konferencyjnych

• Wsparcie administracyjno-techniczne przy obsłudze szkoleń wewnętrznych

• Możliwość pracy przy social mediach i promocji lub pomoc przy rekrutacjach

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku np. jako recepcjonista, asystent, kierownik biura

• Doskonała organizacja własnej pracy i duża podzielność uwagi

• Wysoka kultura osobista

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Otwartość i komunikatywność

• Duże zaangażowanie i chęć rozwoju osobistego

• Sumienność w wykonywaniu zadań

• Dobra znajomość pakietu MS Office

• Łatwość w posługiwaniu się nowymi technologiami np. znajomość Wordpress i/lub cms

• Doświadczenie w obsłudze profili społecznościowych jak np. LinkedIn lub FB będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu

• Elastyczny czas pracy

• Możliwość rozwoju osobistego poprzez samodzielne realizowanie zadań oraz wsparcie konsultantów

• Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji (rekrutacja, assessement, oceny 360˚, narzędzia psychometryczne on-line)

• Opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV przez bazę pod poniższym linkiem: https://inwenta.galapp.net/Moduly/Libra/libraKandydatNowy.aspx?id=15&hkey=AECD9C13BBFE458D2DE9C3B47D1D018C1933014C682970D7BE9B800B148963E0

Wymagania

  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku np. jako recepcjonista, asystent, kierownik biura • Doskonała organizacja własnej pracy i duża podzielność uwagi • Wysoka kultura osobista • Dobra znajomość języka angielskiego • Otwartość i komunikatywność • Duże zaangażowanie i chęć rozwoju osobistego • Sumienność w wykonywaniu zadań • Dobra znajomość pakietu MS Office • Łatwość w posługiwaniu się nowymi technologiami np. znajomość Wordpress i/lub cms • Doświadczenie w obsłudze profili społecznościowych jak np. LinkedIn lub FB będzie dodatkowym atutem

Zadania

  • • Zarządzanie administracją biura • Odpowiedzialność za obieg dokumentów • Odpowiedzialność za przygotowywanie na czas pozwoleń, certyfikatów, zaświadczeń itp. • Odpowiedzialność za rozliczanie kasy, fakturowanie • Prace recepcyjne (wysyłanie poczty, przyjmowanie przesyłek, przyjmowanie gości do firmy) • Przygotowywanie raportów oraz zestawień • Wprowadzanie danych do bazy • Pomoc w organizacji projektów typu AC/DC • Wsparcie działu rekrutacji (tworzenie profili kandydatów itp.) • Wsparcie firmy przy realizacji projektów konferencyjnych • Wsparcie administracyjno-techniczne przy obsłudze szkoleń wewnętrznych • Możliwość pracy przy social mediach i promocji lub pomoc przy rekrutacjach
Oferta utraciła ważność.