Numer referencyjny
1

Pracownik Biurowy

Oferta ważna do
2019-08-09
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Preferowane kierunki
Prawo

Kontakt

Opiekun
Łukasz Tyborowski
Adres e-mail
lukasz.tyborowski@kpdwiejak.pl
Telefon
227271622

Pracodawca

KPD Wiejak i Wspólnicy
Kancelaria Prawnicza o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni Pracownika Biurowego. Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: kontakt telefoniczny z klientami w celu negocjowania terminów i kwot spłaty zadłużenia; wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności; ocena stopnia prawdopodobieństwa zaspokojenia wierzytelności – ocena sytuacji majątkowej; monitorowanie oraz kontrola spłaty należności; administrowanie dokumentami. Idealny kandydat powinien posiadać: bardzo dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne; umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami; zaangażowanie w wykonywane zadania; samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy; asertywność; zorientowanie na wynik; wykształcenie min. średnie; prawo jazdy kat. B; mile widziane osoby w trakcie studiów na kierunku prawniczym. Oferujemy: zatrudnienie na pełny etat; wynagrodzenie składające się z podstawy + prowizji; możliwość rozwoju zawodowego w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku; niezbędne narzędzia do pracy.

bardzo dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne; umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami; zaangażowanie w wykonywane zadania; samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy; asertywność; zorientowanie na wynik; wykształcenie min. średnie; prawo jazdy kat. B; mile widziane osoby w trakcie studiów na kierunku prawniczym.

Wymagania

  • pracownik biurowy

Zadania

  • kontakt telefoniczny z klientami w celu negocjowania terminów i kwot spłaty zadłużenia; wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności; ocena stopnia prawdopodobieństwa zaspokojenia wierzytelności – ocena sytuacji majątkowej; monitorowanie oraz kontrola spłaty należności; administrowanie dokumentami.