Numer referencyjny
109506/2019

Stażysta w Dziale HR – Sekcja Szkoleń

Oferta ważna do
2019-08-08
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. śląskie
Miasto
Katowice
Preferowane kierunki
Akademia Rozwoju Umiejętności Trenerskich

Pracodawca

Agata S.A.
Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Poszukujemy Stażysty w Dziale HR - Sekcja Szkoleń, który będzie wspierać Nasz Dział w codziennych zadaniach.

Zatrudnionym oferujemy:

• Umowa zlecenie z możliwością rozwoju i stałego zatrudnienia;

• Pakiet szkoleń sprzedażowych, produktowych i branżowych;

• Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

• Dobrą atmosferę pracy.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Dynamika w działaniu, kreatywność oraz inicjatywa;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Umiejętność prowadzenia samochodu/prawo jazdy kat. B.

Zadania

  • Pomoc w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń;
  • Analiza potrzeb szkoleniowych pracowników i zbieranie opinii na temat oceny szkolenia;
  • Współtworzenie programów onboardingowych;
  • Wsparcie w bieżącej pracy Zespołu HR.