Numer referencyjny
109500/2019

Płatne praktyki w Dziale Prawnym

Oferta ważna do
2019-08-02
Branża
Budownictwo/Geodezja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Preferowane kierunki
Prawo

Pracodawca

Budimex S.A.
Jesteśmy jednym z sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie - inicjatywy utworzonej w sierpniu 2010 r. skupiającej największych generalnych wykonawców w Polsce. Więcej informacji: www.porozumieniedlabezpieczenstwa.pl

Płatne praktyki studenckie w Zespole Radców Prawnych Budimex S.A. z siedzibą w Warszawie w Oddziale w Poznaniu od lipca/sierpna 2019 r.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres praktyki@budimex.pl z dopiskiem „praktyki prawnicze – biuro w Poznaniu”.

Miejsce pracy: Budimex S.A. Oddział w Poznaniu, ul. Wołowska 92A

Kogo poszukujemy: studentów prawa (IV rok albo V rok studiów).

Do Twoich zadań należeć będzie:

• przygotowywanie projektów dokumentów pod nadzorem radców prawnych;

• analiza orzecznictwa i literatury prawniczej na ww. potrzeby.

Od kandydatów oczekujemy:

• skrupulatności, umiejętności organizacji pracy i umiejętności komunikacyjnych;

• znajomości podstaw prawa cywilnego i KPC;

• dyspozycyjności.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

• płatną praktykę w pełnym wymiarze godzin w jednej z największych spółek budowlanych w Polsce;

• możliwość zdobycia doświadczenia i poznania kultury organizacyjnej spółki;

• przyjazną atmosferę pracy

• pokrycie kosztów lekarskich badań wstępnych i opiekę medyczną w Medicover

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jest również rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. Początki naszej działalności sięgają roku 1968, kiedy powołano Centralę Handlu Zagranicznego budownictwa Budimex. Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno–usługowe, Budimex koncentruje się na rynku polskim. Będąc generalnym wykonawcą, oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami. Od 1995 roku Budimex jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych.

Wymagania

  • znajomość podstaw prawa cywilnego i KC
  • zaangażowanie
  • skrupulatność