Numer referencyjny
WER/ENER/2019/07

Weryfikator/Korektor EN-PL;PL-EN

Oferta ważna do
2019-07-27
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
inne
Preferowane kierunki
Filologia Angielska

Pracodawca

Aleksandra Wagner
Firma GET IT Language Solutions jest jednym z liderów polskiego rynku usług tłumaczeń dla biznesu. Od ponad 20 lat budujemy nasze kompetencje realizując projekty tłumaczeniowe dla największych polskich i międzynarodowych firm. Specjalizujemy się w obsłudze dużych korporacji o rozbudowanej strukturze i potrzebach. Dzięki nowoczesnym technologiom i doskonałym procesom organizacji pracy jesteśmy efektywnym partnerem biznesowym nawet dla najbardziej wymagających globalnych organizacji.

wykonywanie weryfikacji tłumaczeń technicznych  z zakresu energetyki i elektroenergetyki w kombinacjach językowych EN-PL;PL-EN

Wymagania

  • • biegła znajomość języka polskiego
  • • biegła znajomość języka angielskiego (poziom C2) potwierdzona certyfikatem CPE lub dyplomem ukończenia wyższych studiów lingwistycznych
  • • skrupulatność i rzetelność, doskonałe wyczucie językowe
  • • biegła znajomość środowiska Windows (min. 7) oraz MS Office (min. 2010)
  • • biegłość w posługiwaniu się narzędziami CAT (preferowane memoQ) lub gotowość do nauki programu
  • • doświadczenie w weryfikacji tekstów
  • • dyspozycyjność
  • • wiedza z zakresu energetyki, elektroenergetyki oraz dziedzin pokrewnych mile widziana

Zadania

  • wykonywanie weryfikacji tłumaczeń technicznych w kombinacjach językowych EN-PL;PL-EN