Numer referencyjny
TA-201906181201

STYPENDYSTA/KA W PROJEKCIE BADAWCZYM

Oferta ważna do
2019-07-02
4500 brutto +2 100 zł miesięcznie w ramach stypendium doktorskiego w szkole doktorskiej
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Preferowane kierunki
Psychologia

Kontakt

Opiekun
Biuro Karier
Adres e-mail
biurokarier@swps.edu.pl
Telefon
225179962

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Uniwersytet SWPS, II Wydział Psychologii we Wrocławiu ogłasza konkurs na stanowisko Stypendysty/ki w projekcie realizowanym w ramach programu Homing Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, pt. „A theory-based online-delivered intervention to promote weight loss maintenance: a within-person randomised controlled trial”.

2-letnie stypendium w pełnym wymiarze godzin, prowadzące do uzyskania stopnia doktora; Kwota stypendium: 4 500 zł brutto miesięcznie w projekcie plus 2 100 zł miesięcznie w ramach stypendium doktorskiego w szkole doktorskiej Okres zatrudnienia 01.10.2019 do 30.09.2021r.   Udział w interesującym projekcie badawczym prowadzonym przez międzynarodowy zespół badaczy; Udział w konferencjach, również międzynarodowych; Szkolenie w zakresie metod badawczych prowadzone przez międzynarodowy zespół ekspertów. Szczegóły: https://www.swps.pl/uczelnia/oferty-pracy/aktualne/130-wroclaw/18973-stypendysta-w-projekcie-homing

ZGŁOSZENIA Termin nadsyłania aplikacji upływa 25 czerwca 2019 r. Wybrany kandydat/kandydatka rozpocznie pracę 1 października 2019 r. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. CV wraz z upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji należy przesłać : https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4e8023187fba4f1a986b7a714e21533a

Wymagania

  • Stopień magistra psychologii lub w obszarze nauk o zdrowiu; Biegła znajomość języka angielskiego; Wiedza specjalistyczna i doświadczenie w prowadzeniu badań i raportowaniu wyników.

Zadania

  • Zaangażowanie w powierzone zadania, w tym przygotowanie pilotażu projektu, wdrażanie oraz ewaluacja; Gromadzenie i wprowadzanie danych jakościowych i ilościowych; Współpraca z członkami zespołu projektowego oraz międzynarodowymi i krajowymi partnerami projektu; Udział w spotkaniach zespołu badawczego; Analiza danych, przygotowywanie raportów, przygotowywanie publikacji.