Numer referencyjny

STYPENDYSTA/KA W PROJEKCIE BADAWCZYM

Oferta ważna do
2019-07-02
Wysokość wynagrodzenia
1500
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Preferowane kierunki
Psychologia

Kontakt

Opiekun
Biuro Karier
Adres e-mail
biurokarier@swps.edu.pl
Telefon
225179962

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Uniwersytet SWPS we Wrocławiu ogłasza konkurs na stanowisko Stypendysty/tki w projekcie badawczym pt. „Rola wielorakich zdolności numerycznych we wspieraniu podejmowania decyzji” finansowanym przez NCN nr 2018/31/D/HS6/02899 w ramach konkursu SONATA, którego kierownikiem jest dr Agata Sobków. Szczegóły:https://www.swps.pl/uczelnia/oferty-pracy/aktualne/130-wroclaw/19991-stypendysta-ka-w-projekcie-badawczym-2019-06-30

CV wraz z upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji należy przesłać https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ecf30781b77f45b6b6649222cef8e867

 Termin nadsyłania aplikacji upływa 30 czerwca 2019 r. Termin rozstrzygnięcia konkursu 31 lipca 2019 r. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Skład Komisji Konkursowej: dr Agata Sobków (Kierownik projektu) dr Jakub Traczyk (Wykonawca w projekcie) dr hab. Agata Gąsiorowska, prof. Uniwersytetu SWPS (Prodziekan ds. nauki i rozwoju)

Wymagania

  • Status doktoranta, studenta studiów drugiego stopnia, bądź studenta co najmniej czwartego roku jednolitych studiów magisterskich z zakresu Psychologii. Ze względu na zadania w zakresie przygotowania interwencji oraz koordynowania realizacji długotrwałych treningów poznawczych, preferowane będą osoby posiadające status studenta/doktoranta przez cały okres trwania projektu; Udokumentowane doświadczenie w nadzorowaniu, prowadzeniu i analizowaniu badań laboratoryjnych; Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym przygotowanie artykułów naukowych oraz prezentację wyników badań na międzynarodowych konferencjach; Dodatkowym atutem będzie znajomość programów do zaawansowanej analizy danych (np. R) oraz projektowania procedur badawczych (np. Inquisit); Zainteresowanie obszarem psychologii poznawczej oraz podejmowania decyzji.

Zadania

  • Wsparcie w poszukiwaniu artykułów oraz ich kodowanie na potrzeby systematycznego przeglądu literatury/metaanalizy; Wsparcie w przygotowaniu procedur i materiałów badawczych (m.in. współpraca z informatykiem przygotowującym aplikację do treningów); Rekrutacja uczestników do badań; Szkolenie współpracowników badaczy i koordynowanie realizacji treningów oraz sesji laboratoryjnych (ok. 500 osób badanych, każdy uczestnik badany trzy razy w laboratorium w przeciągu kilku miesięcy); Prerejestracja badań w systemie OSF (Open Science Framework); Wsparcie w analizie danych i ich interpretacji; Udział w spotkaniach zespołu badawczego; Współpraca z kierownikiem projektu i wykonawcą w zakresie przygotowania artykułów; Udział w międzynarodowych konferencjach. Prezentacja wyników badań cząstkowych na konferencjach.