Numer referencyjny
109465/2019

Lektor języka angielskiego dla dzieci

Oferta ważna do
2019-07-17
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Preferowane kierunki
Filologia

Kontakt

Opiekun
Zuzanna Brudnicka
Adres e-mail
metodyk@enjoy-school.pl
Telefon
570730380

Pracodawca

Szkoła Języków Obcych Enjoy
Szkoła Języków Obcych ENJOY Szkoła Języków Obcych ENJOY jest jedną z najszybciej rozwijających się szkół językowych w Polsce. W związku z rozwojem oraz coraz większą liczbą uczniów poszukujemy kreatywnych lektorów do stałej i długoterminowej współpracy. Zajęcia prowadzimy głównie dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Uczymy w małych grupach oraz indywidualnie. Aktualnie prowadzimy rekrutację na bieżący rok szkolny oraz na 2019/2020.

Masz doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dla dzieci? A może jesteś studentem filologii angielskiej i chciałbyś takie doświadczenie zdobyć? Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu i zostań lektorem Szkoły Enjoy! Aktualnie prowadzimy rekrutację na rok 2019/2020 i oferujemy pracę z dziećmi w małych grupach, od 3 do 10 osób. Szkoła ma swoje oddziały na terenie całej Warszawy, a zajęcia odbywają się zazwyczaj w godzinach popołudniowych.

Wymagania

  • znajomości języka angielskiego, poziom min. C1
  • doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • posiadania dyplomu ukończenia studiów kierunkowych lub statusu studenta studiów kierunkowych
  • posiadania przygotowania pedagogicznego oraz certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego

Zadania

  • planowanie efektywnych lekcji
  • zaangażowanie w prowadzenie zajęć
  • kreatywne wykorzystanie materiałów do nauki angielskiego
  • praca z dziećmi w małych grupach, od 3 do 10 osób