Numer referencyjny
109463/2019

Stażystka/Stażysta w dziale HR

Oferta ważna do
2019-07-01
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Karolina Kowalska
Adres e-mail
rekrutacja@thalesgroup.com
Telefon
22 63 95 200

Pracodawca

Thales Polska
Thales jest firmą, która odpowiada na potrzeby klientów z całego świata oczekujących innowacyjnych rozwiązań, podnoszących poziom życia i bezpieczeństwo. Dzięki niezwykłemu połączeniu kompetencji, talentu i różnorodności kulturowej, specjaliści i naukowcy grupy Thales są w stanie zaprojektować oraz zrealizować nawet najbardziej wymagające technologicznie rozwiązania. Projekty Thales, które wprowadzają technologie przyszłości, są wszędzie tam, gdzie trzeba działać szybciej, sprawniej i wydajniej. Klienci grupy Thales mogą korzystać z zaawansowanych rozwiązań i podejmować trafne decyzje w kluczowych sprawach. Innowacyjne rozwiązania Thales można znaleźć w przestrzeni kosmicznej, w oceanach i na morzach, w powietrzu i na lądzie oraz w cyberprzestrzeni.  W 2018 roku Thales wygenerował przychód w wysokości 19,0 miliardów euro, zatrudniając 80 000 pracowników w 68 krajach.

Obecnie  poszukujemy osoby na stanowisko Stażystki/Stażysty do działu HR. Oferujemy możliwość odbycia płatnego stażu w pełnym wymiarze godzin w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w wewnętrznych strukturach HR.

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@thalesgroup.com

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, administracja)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, rzetelność
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Zadania

  • Wsparcie działu HR w procesach rekrutacyjnych (przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych, umawianie spotkań)
  • Przygotowywanie dokumentacji dla nowych pracowników, zestawień, archiwizowanie dokumentacji
  • Wystawianie skierowań na badania wstępne, okresowe, kontrolne dla pracowników
  • Organizacja comiesięcznych szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych
  • Pomoc w bieżących pracach administracyjnych działu
  • Współpraca z różnymi działami firmy