Numer referencyjny
PL38661

Asystent/ka Działu Aftersales Services

Oferta ważna do
2019-06-26
Wysokość wynagrodzenia
3500-4000
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Devire Sp. z o. o.
Devire to międzynarodowa firma oferująca usługi rekrutacji, executive search, outsourcingu i employer brandingu, założona w Londynie w 1987 roku. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze , Ostrawie i Hradec Kralove.

Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma z branży motoryzacyjnej. W związku ze stałym rozwojem Firmy aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko Asystenta/tki Działu Obsługi Posprzedażowej. Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należał kontakt z Klientami firmy w celu obsługi posprzedażowej, aktualizowanie danych w systemie wewnętrznym oraz w raportach Excel, jak również przygotowywanie pisemnych odpowiedzi oraz archiwizowanie dokumentacji

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Współpracę w oparciu o umowe zlecenie.
  • Dogodną lokalizację - Warszawa Imielin.
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności w obszarze obsługi posprzedażowej.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikuj: https://jarvis.devire.eu/candidate/apply/asystent-ka-dzialu-aftersales-services-warszawa,18586?application_source=6

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia, ważna jest dla nas Twoja wiedza zdobyta na studiach oraz osobowość!

Zadania

  • kontakt z Klientami firmy w celu obsługi posprzedażowej