Numer referencyjny
109446/2019

Program stażowy Lighthouse

Szczegóły

Oferta ważna do
2019-07-11
Wysokość wynagrodzenia
Nie określono
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. mazowieckie
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki

Kontakt

Opiekun
Ewa Skalniak
Adres e-mail
e.skalniak@lhse.pl
Telefon
(+48) 532 858 400

Pracodawca

Lighthouse
Lighthouse jest firmą doradczą specjalizującą się w zarządzaniu reputacją. Bazując na partnerskiej współpracy i zaufaniu, wspiera klientów w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych poprzez efektywną komunikację z otoczeniem zewnętrznym oraz wewnętrznym. Wśród kluczowych obszarów kompetencyjnych firmy znajdują się m.in.: reputation intelligence, doradztwo strategiczne, współpraca z mediami, komunikacja digital, relacje z interesariuszami, issue & crisis management oraz szkolenia i coachingi. Lighthouse od 2016 r. jest afiliowanym członkiem międzynarodowej sieci Edelman i wyłącznym przedstawicielem firmy na polskim rynku, pracując dla takich klientów jak HP, Huawei Enterprise czy LPP. Należy także do Związku Firm Public Relations.

Chcesz poznać bliżej tajniki świata komunikacji i pracy w agencji zajmującej się profesjonalnym doradztwem komunikacyjnym? Chcesz pracować przy projektach komunikacyjnych realizowanych dla dużych, międzynarodowych firm? Chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości? 3xTAK? Zapraszamy do programu stażowego Lighthouse!

Co gwarantujemy?

• miesięczny płatny staż i możliwość pozostania z nami na stałe

• elastyczne godziny pracy • różnorodne zadania pozwalające na wszechstronny rozwój

• zdobycie doświadczenia i praktycznej branżowej wiedzy

• dostęp do międzynarodowego know-how dzięki afiliacji z Edelmanem – największą na świecie firmą zajmującą się komunikacją

• pracę w zgranym zespole ekspertów... i pyszną kawę :)

Zapraszamy do naszego teamu: CV wraz z trzema zdaniami autoprezentacji prosimy przesyłać na adres: e.skalniak@lhse.pl.
 Prosimy o dołączenie klauzuli pozwalającej na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania

  • otwarty umysł i szerokie horyzonty
  • komunikatywności i łatwość nawiązywania kontaktów
  • „lekkie pióro”, zdolności tworzenia i redagowania ciekawych tekstów
  • zorganizowanie i umiejętności pracy zespołowej
  • zaangażowanie, chęci rozwoju i głowa pełna pomysłów
  • optymistyczne podejścia do ludzi i „świata” oraz… poczucie humoru ;)

Zadania

  • wsparcie zespołów zajmujących się projektami komunikacyjnymi dla globalnych i polskich marek (praca dla klientów z branż nowych technologii, zdrowia, finansów i FMCG)
  • zaangażowanie w kampanie prowadzone przy użyciu różnych narzędzi i kanałów komunikacji
  • współtworzenie dobrej atmosfery w zespole, która jest dla nas najważniejsza
Kliknij tutaj, aby przejść do formularza logowania