Numer referencyjny
109444/2019

Wolontariat w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111

Oferta ważna do
2019-06-20
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Bezpłatny staż
Preferowane kierunki
Psychologia

Kontakt

Opiekun
Zespół Rekrutacyjny
Adres e-mail
wolontariat@fdds.pl
Telefon
22 616 02 68

Pracodawca

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 26 lat dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Szukamy wolontariuszy, którzy chcą nam w tym pomóc!

Oferujemy:

• Wykształcenie i gruntowne przećwiczenie umiejętności prowadzenia rozmowy psychologicznej,

• Rozwijanie empatii, autorefleksji, zdolności do współpracy, pracy na informacji zwrotnej, przyjmowania perspektywy dziecka,

• Zestaw specjalistycznych szkoleń rozwijających praktyczne umiejętności,

• Możliwość poznania ludzi, z którymi łączy Cię coś więcej niż kalendarz akademicki,

• Możliwość zaliczenia praktyk studenckich (po uzyskaniu zgody uczelni).

Wymagania

  • Absolwenci lub studenci III-V roku studiów psychologicznych lub kierunków pokrewnych; dostępność czasowa.

Zadania

  • Udzielanie pomocy telefonicznej klientom Telefony Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111; Udział w szkoleniach specjalistycznych; Wsparcie działań Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę poprzez udział w organizowanych przez nią wydarzeniach; Wsparcie działań placówki (sekretariatu, recepcji)