Numer referencyjny
109443/2019

Doradca Finansowy

Oferta ważna do
2019-07-11
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. śląskie
Miasto
Katowice

Pracodawca

Oney Polska S.A.
Cześć, jesteśmy Oney! Od lat z powodzeniem budujemy swoją pozycję na rynku finansowym w Polsce i na świecie, a motto, które napędza nas do działania brzmi: Chcieć - znaczy Móc!

Właśnie teraz szukamy urodzonego doradcy, którego głównym zadaniem będzie realizacja marzeń naszych Klientów - pośrednio, ale zawsze. W praktyce to sprzedaż kredytów, kart i ubezpieczeń dla tych, którzy lubią robić większe zakupy.

To możesz mieć:

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

· atrakcyjny system premiowy za osiągane wyniki;

· bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do wakacji, dodatkowa kasa na święta, karta sportowa, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do okularów itd.

· ludzi wokół siebie, na których zawsze możesz liczyć;

· pełen pakiet szkoleń przygotowujących Cię do pracy;

· fajną atmosferę na co dzień;

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność

Zadania

  • Sprzedaż produktów i usług bankowych
  • bezpośrednia obsługa Klienta
  • budowanie bazy i pozyskiwanie nowych Klientów