Numer referencyjny
109440/2019

Staż/praktyki

Oferta ważna do
2019-07-01
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Magdalena Basaj
Adres e-mail
biuro@talentexact.pl
Telefon
22 208 56 26

Pracodawca

Talent Exact Sp. z o.o.
Talent Exact Sp. z o.o. od dziesięciu lat świadczy usługi w obszarze rekrutacji oraz diagnozy kandydatów i pracowników. Prowadzimy projekty szkoleniowe oraz rozwojowe. Nie jesteśmy korporacją, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i traktujemy go z ogromnym zaangażowaniem. Gwarantujemy pracę w zespole doświadczonych konsultantów w przyjaznej i pełnej pasji atmosferze.

ZAPRASZAMY DO ODBYCIA STAŻU W NASZEJ FIRMIE.

Jeśli chcesz:

• Nauczyć się jak poszukiwać kandydatów metodą Direct Search

• Poznać specyfikę pracy w firmie doradztwa personalnego

• Zdobyć wiedzę niezbędną do realizowania projektów rekrutacyjnych

• Poznać innowacyjne narzędzia rekrutacyjne i diagnostyczne

• Zdobyć bezcenne doświadczenie w branży HR

Zapraszamy do odbycia praktyk w naszej firmie.

Talent Exact Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi w obszarze rekrutacji oraz diagnozy kandydatów i pracowników. Prowadzimy projekty szkoleniowe oraz rozwojowe. Nie jesteśmy korporacją, raczej butikiem rekrutacyjnym, dlatego każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i traktujemy go z ogromnym zaangażowaniem. Gwarantujemy pracę w zespole doświadczonych konsultantów w przyjaznej i pełnej pasji atmosferze. Jeżeli jesteś osobą pełną pasji i dobrej energii, pragnącą zdobyć praktyczną wiedzę oraz umiejętności, a dodatkowo interesujesz się doradztwem personalnym, to znaczy, że nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez formularz zgłoszeniowy:

HTTPS://WWW.TALENTEXACT.PL/PL/ZGODA-NA-PRZETWARZANIE-DANYCH-OSOBOWYCH/

Wymagania

  • Chęć uczenia się oraz rozwoju w HR, Odpowiedzialne podejście do pracy, Sumienność i dokładność

Zadania

  • Poszukiwanie kandydatów, Prace biurowe, Uczestniczenie w rozmowach rekrutacyjnych, Pisanie raportów, Kontakt z kandydatami