Numer referencyjny
STAŻ

Płatny staż w firmie rekrutacyjnej

Oferta ważna do
2019-06-21
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Agata Kostrubiec
Adres e-mail
a.kostrubiec@naj.com.pl
Telefon
22 627 33 30

Pracodawca

Naj International Sp.z o.o.
NAJ International jest renomowaną agencją doradztwa personalnego. Działamy od ponad 27 lat i z sukcesem realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska od średniego do najwyższego szczebla zarządzania. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem 482. Systematycznie pracujemy nad rozwojem naszych usług, dlatego w roku 2014 dołączyliśmy do jednej z 25 największych sieci Executive Search na świecie - International Executive Search Federation. Dzięki IESF współpracujemy z firmami na całym świecie a nasi kandydaci mają dostęp do bardzo interesujących ofert pracy.

Poszukujemy osoby energicznej i aktywnej; pozytywnie nastawionej do pracy zespołowej i oczekujących ją wyzwań.

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania na adres: rekrutacja@naj.com.pl  dopisując w tytule wiadomości STAŻ

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – lub w trakcie studiów (co najmniej zaliczone 2-3 lata studiów wyższych, możliwość dostosowania grafiku pracy)
  • rozeznanie/zainteresowanie otoczeniem biznesowym
  • ciekawość i chęć pozyskiwania informacji
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • wysoka komunikatywność
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania projektami w czasie
  • sprawna obsługa komputera –środowisko MsOffice
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zadania

  • Zatrudnionym osobom oferujemy interesującą pracę w młodym zespole, możliwość poznania pracy agencji doradztwa personalnego „od kuchni” :)