Numer referencyjny
109433/2019

PRAKTYKI LETNIE z językiem angielskim Finanse, Obsługa klienta

Oferta ważna do
2019-06-28
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. śląskie
Miasto
Katowice
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Julia Tatar
Adres e-mail
recruitmentbpo.pl@capgemini.pl
Telefon
+48 12 6346300

Pracodawca

Capgemini
Capgemini is one of the world’s foremost providers of Consulting, Technology and Outsourcing services, enables its clients to transform and perform through technologies. Present in more than 40 countries, Capgemini employs over 120000 people worldwide. The Polish division of Capgemini employs more than 6000 people in Katowice, Krakow, Warsaw, Wroclaw, Poznań and Opole, and is growing fast.

Letnie Praktyki w Capgemini

• 3 miesiące płatnych praktyk dla studentów

• Działy, do których rekrutujemy: Finanse, Obsługa klienta, Zakupy

• Miejsce pracy: Katowice

• Czas trwania praktyk: 1 lipca – 30 września

• Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu programu

• Dedykowane szkolenia dla wszystkich praktykantów

Wymagania

  • • Dostępność 20h – 30h w tygodniu
  • • Dobra/bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • • Umiejętność pracy w grupie oraz pracy z klientem
  • • Dobra organizacja własnej pracy
  • • Entuzjazm oraz otwartość na nowe, ciekawe zadania
  • • Dobra znajomość pakietu MS Office

Zadania

  • • Płatne praktyki od lipca do września
  • • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • • Wykorzystasz swoje umiejętności językowe w codziennej pracy
  • • Poznasz tajniki pracy zespołowej
  • • Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania czasem i priorytetami
  • • Weźmiesz udział w ciekawych szkoleniach zdobywając cenne kompetencje
  • • Otrzymasz wsparcie opiekuna praktyk