Numer referencyjny
109431/2019

Asystent ds. szkoleń

Oferta ważna do
2019-07-06
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Early Stage
Nazywamy się Early Stage i od 25 lat z sukcesem prowadzimy szkołę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Zaczęliśmy od jednego oddziału w Warszawie, a obecnie uczymy w ponad 400 placówkach w całej Polsce. Lubimy podróżować i zarażać dzieci miłością do angielskiego. Zresztą, pewnie już o nas słyszałeś. Teraz my chętnie poznamy Ciebie. Opowiedz nam o swoim potencjale, a my podpowiemy, jak go mądrze wykorzystać.

Szukamy zorganizowanej, zaradnej i energicznej osoby do naszego teamu HR.

Obowiązki:

  • organizacja szkoleń i webinariów odbywających się w Early Stage;
  • obsługa programów do zapisów i sprzedaży szkoleń;
  • pomoc w organizacji konferencji; wsparcie franczyzobiorców w administrowaniu systemem eRecruiter;
  • wsparcie zespołu HR w bieżących zadaniach.

Wymagania:

Super, jeśli już organizowałaś/eś różne wydarzenia ale nie musisz mieć doświadczenia – chętnie podzielimy się naszym i będziemy wspólnie zdobywać kolejne. Zależy nam na Twoim zapale, umiejętności organizacji czasu i dobrej koordynacji zadań. Mile widziane studentki lub studenci.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z perspektywą umowy o pracę
  • pracę w przyjaznym i otwartym zespole w centrali rozwijającej się firmy
  • wsparcie:)
  • możliwości rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń.

Wymagania

  • Super, jeśli już organizowałaś/eś różne wydarzenia ale nie musisz mieć doświadczenia – chętnie podzielimy się naszym i będziemy wspólnie zdobywać kolejne. Zależy nam na Twoim zapale, umiejętności organizacji czasu i dobrej koordynacji zadań. Mile widziane studentki lub studenci.

Zadania

  • organizacja szkoleń i webinariów odbywających się w Early Stage; obsługa programów do zapisów i sprzedaży szkoleń; pomoc w organizacji konferencji; wsparcie franczyzobiorców w administrowaniu systemem eRecruiter; wsparcie zespołu HR w bieżących zadaniach.