Numer referencyjny
109422/2019

Program Praktyk w Dziale Zarządzania Wierzytelnościami Zabezpieczonymi

Oferta ważna do
2019-07-06
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Preferowane kierunki
Prawo

Pracodawca

EOS KSI Polska Sp. zo.o
EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia. Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Oferujemy:

- płatne praktyki w okresie wakacyjnym (z możliwością przedłużenia),

- odpowiedzialne i pełne wyzwań zadania,

- możliwość poznania specyfiki pracy w działach odpowiedzialnych za zarządzanie wierzytelnościami,

- naukę w zgranym, inspirującym, doświadczonym oraz profesjonalnym zespole.

Poszukujemy:

- studentów III, IV i V roku kierunków prawa oraz administracji.

Zapraszamy! Najlepszym Praktykantom stworzymy możliwość podjęcia zatrudnienia w elastycznych i otwartych strukturach spółek EOS! Aplikuj poprzez podany link:

Wymagania

  • otwartość na naukę
  • zaangażowanie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność w działałniu, sumienność i dokładność
  • gotowość do wyjazdów

Zadania

  • udział w analizie oraz badaniach due diligence wierzytelności
  • praca z dokumentacją prowadzonych w Spółce spraw
  • wsparcie Działu Wierzytelności Hipotecznych w ich codziennej pracy