Numer referencyjny
1/2019

Specjalista ds. Obsługi Klienta - język niemiecki

Oferta ważna do
2019-07-03
Wysokość wynagrodzenia
4000 - 5000
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Preferowane kierunki
Filologia angielska z rozszerzonym językiem niemieckim

Pracodawca

Dolfi1920 Services Sp. z o.o.
Firma Dolfi1920 jest liderem w Europie w zakresie obsługi roszczeń związanych ze szkodami powstałymi podczas podróży lotniczych. Jesteśmy pasjonatami i ekspertami w dziedzinie naprawy oraz wymiany uszkodzonych bagaży. Połączeni wspólną misją "Wszyscy mamy bagaże, my jesteśmy po to, by o nie zadbać!" wspieramy podróżujących od 2005 roku. W tym czasie naprawiliśmy i wymieniliśmy mnóstwo walizek, staliśmy się międzynarodową firmą, nawiązaliśmy współpracę z licznymi partnerami biznesowymi oraz wieloma wspaniałymi ludźmi. Mimo ekspansji na europejskim rynku oraz ciągłego rozwoju firmy, dwie rzeczy pozostały niezmienne: nasza pasja do profesjonalnej obsługi klientów oraz zamiłowanie do bagażu

Szukamy ekspertów w telefonicznej, mailowej i chatowej obsłudze klienta, którzy płynnie rozwiązują zapytania klientów używając różnych narzędzi i systemów teleinformatycznych.

Wymagania

  • Jesteś idealnym Kandydatem jeśli:
  • świetnie czujesz się w pracy z klientem i lubisz pomagać;
  • potrafisz wykonywać wiele czynności jednocześnie;
  • jesteś osobą pełną energii, proponujesz niestandardowe rozwiązania;
  • chcesz dzielić z nami pasję do budowania unikalnych relacji z klientem.

Zadania

  • Praca w niezwykle przyjaznym środowisku 😊;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka miesięczna: 5000 zł brutto (pełen etat) lub stawka godzinowa: 29 zł;
  • Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie (w zależności od rodzaju powierzonych zadań);
  • Elastyczne warunki pracy - możliwość pracy zdalnej i/lub praca w niepełnym wymiarze godzin;
  • Owocowe środy, a w poniedziałki pyszne kanapki w biurze;
  • Nowoczesne i przestronne biuro w sercu Mokotowa.